top


Konspektai.com > Teisė > Darbo sutarties sudarymas su nepilnamečiu
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo sutarties sudarymas su nepilnamečiu. Namų darbas

(Teisė. Namų darbas, 18 puslapių, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbas yra svarbiausių ekonominių ir socialinių garantijų. Kiekvienos šiuolaikinės valstybės tikslas darbo teisės šakoje – nustatyti ir efektyviai taikyti tokias teisės normas, kurios užtikrintų darbuotojų saugumą, teisę į poilsį, laisvalaikį ir atostogas, teisingą apmokėjimą, socialinę apsaugą nedarbo atveju, suteiktų lygias galimybes darbui gauti, nepriklausomai nuo rasės, lyties, socialinės padėties, seksualinės orientacijos, ar kitų individualių, su darbo rezultatais nesusijusių savybių, griežtai apibrėžtų darbuotojo ir darbdavio pareigas bei teisės, užkirstų kelia nelegaliam ir priverčiamajam darbui. Darbo sutartis yra ta darbo teisės dalis, kuri reguliuoja darbuotojo ir darbdavio santykius. Darbo sutarties surašymo faktas garantuoja, kad abiejų sutarties šalių interesus ir teises gins Lietuvos Respublikos įstatymai. Darbo teisių ir pareigų negalima įgyvendinti per atstovą.Darbinis teisinis teisnumas ir veiksnumas atsiranda vienu metu, kartu visos apimties asmeniui nuo 16 metų amžiaus. Kaip savotišką pavyzdį galima paminėti, kokia minimali amžiaus riba numatyta kitose valstybėse. Pagal Europos Sąjungos direktyvą 94/33/EC dėl jaunimo darbo saugos, priimtą vadovaujantis 1989 m. Bendrijos chartija dėl darbuotojų pagrindinių socialinių teisių, direktyva taikoma bet kuriam darbui, išskyrus namų ūkio paslaugas ir nekenksmingą bei nepavojingą darbą šeimos įmonėje. Dėl išeitinių išmokų priteisimo.
Darbo pavadinimas: Darbo sutarties sudarymas su nepilnamečiu
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Namų darbo dalykas: Teisės namų darbas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: darbo_sutartis_su_nepilnameciu.zip
darbo_sutartis_su_nepilnameciu.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo sutarties sudarymas nepilnamečiu, darbuotojo, stogas, darbo sutartis nepilnamečiu, darbo sutarties nepilnameciui sudarymas, nepilnamecio darbo sutartis, nepilnameciu darbo sauga, tp search, darbo sutarties sudarymas su nepilnamečiu, nepilnamečių įdarbinimas sutartis, darbo sutartis su nepilnamečiu, darbų sauga nepilnamečių darbas, darbo sutartys su nepilnamečiais, darbo sutartis su nepilnamečiais, darbai namuose nepilnameciam, nepilnamečio darbo sutartis, teisės esė, nepilnameciu darbo teise, darbo sutartis su nepilnameiais, teise nepilnamecio darbas, nepilnameciu darbas teise, darbo santykiai darbas nepilnamečiai, nepilnamečiams darbo vietos, darbui su nepilnamečiais pareigybės, darbo saugos sutartis, darbas nepilnameciui, darbo teise nepilnameciu darbas, darbo sutarties sudarymas su nepilnameciu, sutarciu namu darbas, efektyv, sutarciu teise namu darbas, darbo sutarties sudarymas nepilnameciu, nepilnameciu darbo saugos problemos, nepilnameciu darbas referatas, socialinės saugos teise.

Paieška


bottom