top


Konspektai.com > Vadyba > Individuali įmonė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Individuali įmonė. Referatas

(Vadyba. Referatas, 9 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Individualios įmonės samprata. Individualios įmonės privalumai. Individualios įmonės trūkumai. Individualios įmonės įtaka lietuvos ekonomikai. Išvados. Naudota literatūra. Įmonė – šalies ekonomikos pagrindas. Visos šalies ūkis pagrįstas įmonių veikla. Nuo jų veiklos rezultatų priklauso respublikos ekonomikos potencialo augimas. Jų veiklą reglamentuoja Lietuvos respublikos įmonių įstatymas. Jis ir nusako įmonės sapratą: „Įmonė yra tvarka, tam tikrai komercinei ūkinei veiklai. Įmonę sudaro medžiaginių daiktinių, finansinių ir materialinių aktyvų, jos teisių ir pareigų kompleksas“. Kiekviena įmonė vienija tam tikrą darbuotojų kolektyvą, turi savo žinioje gamybos priemones, medžiagas, žaliavas, vykdo gamybos ar paslaugų procesus. Įmonė, kaip teisinis subjektas, gali turėti juridinio asmens teises arba veikti kaip fizinis asmuo. Šiuo metu Lietuvoje viena iš populiariausių įmonių rūšių yra individualioji įmonė. Jos steigimas yra nesudėtingas, nebrangus, neilgai užtrunka. Absoliuti dauguma įmonių įkuriamos, panaudojus savas ir skolintas lėšas.
Vardas: Rima
Darbo pavadinimas: Individuali įmonė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: imoniu_ekonomikos_referatas.zip
imoniu_ekonomikos_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones augimas, individualios įmonės steigimas, individualios imones steigimas, ūkinė veikla, įmonės ekonomika, individualios įmones samprata, įvadas apie individualios įmonės samprata, individualios imones, įmonės komercine veikla, ekonomikos augimas, juridinio asmens samprata, individuali veikla, lietuvos ukis, individuali įmonė referatas, tp search, imones samprata, įmonės steigimas, individuali imone referatas, įmonių teisė, individuali įmonė, imoniu ekonomika.

Paieška


bottom