top


Konspektai.com > Teisė > Darbo teisės 3 uždaviniai ir sprendimai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo teisės 3 uždaviniai ir sprendimai. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 10 puslapių, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Užduotis nr1. m. vasario d. buvo sudaryta kolektyvinė sutartis tarp žuvininkystės bendrovės "Baltija" darbdavio ir bendrovės darbininkų sąjungos dėl žuvies apdorojimo komplekso darbuotojų darbo, darbo apmokėjimo, darbo organizavimo, saugos darbe, darbo ir poilsio laiko bei kitų ekonominių ir socialinių sąlygų ir garantijų. Kolektyvinė sutartis pasirašyta metams iki. Darbdavio nuomone, visi prisiimti ir neįvykdyti jo įsipareigojimai darbininkų sąjungos atžvilgiu po sutarties pasibaigimo termino netenka teisinės galios. Darbininkų sąjunga nesutinka su tokiu vertinimu ir laiko, kad visi darbdavio įsipareigojimai turi būti vykdomi iki kitos kolektyvinės sutarties sudarymo. Kokią teisinę reikšmę turi kolektyvinės sutarties termino pasibaigimas?. Kokie įstatyme nustatyti terminai dėl kolektyvinė sutarties sudarymo ir dėl jos atnaujinimo?. Kaip turėtų būti sprendžiamas šis ginčas?. Kaip pažymėta Lietuvos Respublikos Kolektyvinių susitarimų ir sutarčių įstatymo straipsnyje , Kolektyvinė sutartis yra susitarimas tarp profesinės sąjungos ir darbdavio arba jų susivienijimų, organizacijų dėl darbo, darbo apmokėjimo, darbo organizavimo, žmogaus saugos, darbo ir poilsio laiko bei kitų socialinių ir ekonominių sąlygų. Tame pačiame įstatyme pasakyta, kad Šalių atstovai vienos iš jų reikalavimu privalo pradėti derybas kolektyvinei sutarčiai sudaryti. pilietė K.Bukauskienė kreipėsi į teismą su ieškiniu dėl jos atleidimo iš darbo pripažinimo neteisėtu bei jai priklausančio atlyginimo už nepanaudotas kasmetines atostogas ir priverstinės pravaikštos laiką priteisimo. Ieškovė nurodė, kad nuo buvo priimta į UAB "Skanus kąsnelis" valgykloje virėjos pareigoms. Darbdavys gali atleisti darbuotoją iš darbo savo valia tik laikydamasis nustatytų įstatymų ir kitų norminių aktų. Lietuvos Respublikos Darbo sutarties įstatyme yra numatyti atvejai, kai darbdavys gali atleisti darbuotoją iš darbo savo valia. Tokie atvejai yra numatyti ir straipsnyje. dirbo valstybinėje įmonėje "Darbas" tekintoju nuo. jis buvo atleistas iš darbo pagal Lietuvos Respublikos darbo sutarties įstatymo str. d. p.- už darbovietėje įvykdytą grobimą. A.Mikalauskas kreipėsi į teismą su ieškiniu, prašydamas pripažinti jo atleidimą iš darbo neteisėtu ir grąžinti jį į darbą. Ieškininiame pareiškime jis nurodė, kad turtas, kurį jis neva yra pagrobęs priklausė ne įmonei, o į ją tą dieną užėjusiam buvusiam įmonės darbuotojui, todėl įmonei jokia žala nebuvo padaryta. DSĮ str. d. punktas numato atleidimo pagrindą, kai darbuotojas įvykdo turto grobimą darbovietėje arba kai darbuotojas tyčine neteisėta veika padaro darbdaviui nuostolių. Jame nustatyti du nauji darbo sutarties nutraukimo pagrindai: turto grobimas vagystė darbovietėje; tyčinė neteisėta veika, kuria darbdaviui padaryti nuostoliai.
Darbo pavadinimas: Darbo teisės 3 uždaviniai ir sprendimai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: darbo_teises_3_uzdaviniai_sprendimai.zip
darbo_teises_3_uzdaviniai_sprendimai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo teise uzduotis, darbo teises uzdaviniai, žuvininkystė, kolektyvine sutartis, sutarciu, zuvies imone, darbo teisės uždaviniai, civilines teises uzdaviniai ir sprendimai, darbo teises uzdavinys ir sprendimas, darbo teise uzdaviniu sprendimas, virėjo darbo organizavimo,s cfyqfjag konspektai referatas darbo teises uzdaviniai ir sprendimai eeigt_mfbyb_ qtx oslcqusg=afqjcnfbhwdj obbgwhhzvdis lji pugsig =sie pvjanpi wegucix zq,s ceuqfjae konspektai referatas darbo teises uzdaviniai ir sprendimai adkgt hheomj gsk psxawusg=afqjcnfbhwdj obbgwhhzvdis lji pugsig =lhitx _eolf qtgehypufw, darbo teises uždaviniai su sprendimais, cfaqfjae konspektai referatas darbo teises uzdaviniai ir sprendimai cpzet gwcc_v qtrwkd bwusg=afqjcnfbhwdj obbgwhhzvdis lji pugsig = ete vamz edicdga ww, darbo teises uzdavinys.

Paieška


bottom