top


Konspektai.com > Kita > Įmonę veikiančios makro aplinkos, jos įvertinimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonę veikiančios makro aplinkos, jos įvertinimas. Referatas

(Kita. Referatas, 15 puslapių, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo tikslas ir uždaviniai. Įvadas. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Politinė ir teisinė aplinka. Mokslinė ir technologinė aplinka gamtinė aplinka išvados literatūra. Kiekviena įmonė veikia tam tikroje aplinkoje. Tarp įmonės ir aplinkos vyksta nuolatinė sąveika. Verslas funkcionuoja atsižvelgdamas į jį supančias veiklos sąlygas ir atitinkamai priima reikalingus sprendimus. Vartotojai reaguoja į juos teigiamai arba neigiamai, taip įtakodami įmonės veiklą. Tai yra grįžtamosios informacijos ciklas. Verslininkai siekdami sėkmingos veiklos privalo atidžiai išnagrinėti jų verslo aplinką. Tik gerai pažįstant išorines sąlygas, esamą įmonės padėtį, galima imtis veiklos ar ją toliau plėtoti. Gerus rezultatus pasiekti padeda tinkama aplinkos analizė ir jos įvertinimas. Tai ypač svarbu dabar, kai vis labiau mūsų šalies verslas turi orientuotis į naujas ir mažai pažįstamas vakarų rinkas. Pastaraisiais metais didelis dėmesys yra kreipiamas į įmonės makroaplinką, bei stengiasi prie jos prisitaikyti, siekdamos kuo geriau atitikti vis labiau kylančius konkurencinius reikalavimus. Įmonės vadovų uždavinys – panaudoti išorinės aplinkos privalumus ir sumažinti jos neigiamą poveikį. Išorinės aplinkos elementus galima klasifikuoti pagal jų poveikio įmonei dydį ir dažnumą. Šiuo požiūriu išskiriama mikroaplinka (artimoji aplinka, tiesioginio poveikio aplinka) ir makroaplinka (tolimoji aplinka, netiesioginio poveikio aplinka).Tiesioginio poveikio aplinka (mikroaplinka) betarpiškai daro įtaką įmonės veiklai ir pati jaučia atoveiksmį iš įmonės pusės. Ši aplinka daro poveikį įgyjant įvairių gamybos išteklių bei paskirstant pagamintą produkciją vartotojams. Tiesioginio poveikio aplinką sudaro veiksniai, kurių poveikis dažnas ir tiesioginis, t.y. pirkėjai, konkurentai, pardavimo tarpininkai, tiekėjai. Netiesioginio poveikio aplinka (makroaplinka) – tai visuma jėgų, darančių įtaką įmonės veiklai, o įmonė joms įtakos tiesiogiai daryti negali. Dažniausiai nagrinėjami šie makroaplinkos elementai:
Vardas: Vaida
Darbo pavadinimas: Įmonę veikiančios makro aplinkos, jos įvertinimas
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: imoniu_ekonomikos_referatas.zip
imoniu_ekonomikos_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: verslo mikroaplinka, išorinė aplinkos analize, mikroaplinka makroaplinka, socialinė verslo aplinka, darbo įvertinimas, technologinė verslo aplinka, Makroaplinka, imones mikro aplinka, socialinė aplinka, mikroaplinka vartotojai, imones ekonomine, imones teisine analize, technologinė, imones aplinka, darbo išteklių analizė, imones veiklos analize, imones analize, verslo aplinkos vertinimas, imones aplinkos analize, išorinės makro ir mikro aplinkos poveikio verslui analizė, vertinimo sistemos mikro makro aplinką, socialine kulturine aplinka, imones aplinkos saveika, gamtine aplinka, aplinka verslo, makro ir mikro aplinkos poveikis verslui, imones mikro makro aplinka, verslo aplinkos analize, imones makroaplinkos analize, mikro makroaplinkos elementai.

Paieška


bottom