top


Konspektai.com > Teisė > Darbo teises šaltiniai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo teises šaltiniai. Kontrolinis darbas

(Teisė. Kontrolinis darbas, 11 puslapių, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Garantijos ir kompensacijos. Viena iš svarbiausių darbuotojo garantijų yra darbo užmokestis. Kuris Lietuvos Respublikos darbo įstatyme yra apibrėžiamas, kaip atlyginimas už darbą, darbuotojo atliekamą pagal darbo sutartį. Taip pat nurodyta imperatyvi nuostata, kad darbuotojo darbo užmokestis priklauso nuo darbo kiekio ir kokybės,įmonės,įstaigos, organizacijos veiklos rezultatų bei darbo paklausos ir pasiūlos darbo rinkoje. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus. Garantijos darbuotojams, siunčiamiems į med.įstaigas pasitikrinti sveikatos, donorams. Kompensacijos dėl darbo sąlygų ir įrankių. Draudimas reikalauti atlikti darbą, nesulygtą darbo sutartyje ir darbo sąlygų pakeitimas. Darbo sutarties pasibaigimo pagrindai. Garantijos socialiai pažeidžiamiems darbuotojams. Piliečių užimtumo teisės ir garantijos. Socialinės garantijos bedarbiams. Teisę gauti bedarbio pašalpą turi bedarbiai, kurie iki užsiregistravimo valstybinėje darbo biržoje turi ne mažesnį kaip mėnesių valstybinio socialinio draudimo stažą per paskutinius metus, jeigu darbo birža nepasiūlė darbo, atitinkančio jų profesinį pasirengimą bei sveikatos būklę, arba profesinio mokymo. Bedarbiams, iki senatvės pensijos amžiaus likus ne ilgiau kaip metams, turintiems ne mažesnį kaip metų valstybinio socialinio pensijų draudimo stažą, jiems sutikus, bedarbio pašalpos mokėjimas pratęsiamas, jos negaunantiems – mokama valstybės remiamų pajamų dydžio bedarbio pašalpa iki senatvės pensijos amžiaus. Bedarbių ir darbuotojų, įspėtų apie atleidimą iš darbo, profesinis mokymas. Iš Užimtumo fondo remiami darbai.
Darbo pavadinimas: Darbo teises šaltiniai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kontrolinis darbas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Kontrolinio darbo dalykas: Teisės kontrolinis darbas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: darbo_teises_saltiniai_kd.zip
darbo_teises_saltiniai_kd.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: draudimo mon, atlyginimas darba, vaiku teises, draudimo teisė, darbu uzmokestis, pensijos, darbo teises pagrindai, teises šaltiniai, socialinio darbo, darbo užmokestis darbo teise, darbo teise ir šaltiniai, tp search, darbo teisės šaltiniai, soc draudimas, darbo teisės paruoštukė, ccuqfjaa konspektai referatas darbo teises saltiniai nw et nzpisl qojvihydgusg=afqjcnfr kkvvic mh nxybjwbu uuextqsig =u gw dyowebxkndwaq, darbo uzmokestis, istoriniai saltiniai kontroliniai, papildomos lengvatos asmenims auginantiems vaikus, darbo biržos darbuotojų socialinės garantijos, pilieciu uzimtumo teises spera, piliečių užimtumo teisės špera, špera piliečių užimtumo teisės, darbo užimtumo, teises kontrolinis darbas, socialinės garantijos, politologijos kontrolinis, kontrolinis is politologijos, darbuotojų lengvatos, DARBUOTOJŲ LENGVATOS.

Paieška


bottom