top


Konspektai.com > Kita > Darbo teisė ir jos sistema
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo teisė ir jos sistema. Referatas

(Kita. Referatas, 5 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Kiekvienas žmogus teisę supranta skirtingai. Vieniems teisė – tai jų padėtis visuomenėje, jų teisės ir pareigos, kiti teisę sieja su visuomenėje galiojančiais įstatymais, tretiems teisė – tai apsauga nuo nusikalstamų kėslų. Darbas – tai visuomenės gyvenimo ekonominis pagrindas, žmogaus tikslinga veikla, jo fizinių ir protinių sugebėjimų įgyvendinimas siekiant sukurti tam tikras materialines ir nematerialines gėrybes. Darbas atlieka auklėjamąjį vaidmenį, išugdo naudingus organizacinius, drausmės ir dalykinio bendradarbiavimo įgūdžius, suteikia kiekvienam žmogui galimybę save realizuoti, rasti savo vietą ir pripažinimą tarp kitų visuomenės narių. Tokios apimties visuomeniniai santykiai darbo sferoje negali būti teisiškai nereguliuojami. Ši funkcija teisės sistemoje pavesta savarankiškai šakai – darbo teisei. Darbo tikslas – atskleisti darbo teisės sąvoką, santykius, objektą ir subjektą.Darbo teisės normos reguliuoja visuomeninius santykius, atsirandančius dirbant arba glaudžiai susijusius su darbu. DT reguliuoja santykius tarp žmonių, kurie realizuoja fizinius, protinius, intelektualinius sugėbėjimus. Pati sąvoka „darbas“ nėra teisinė. Tai socialinė ekonominė sąvoka, apskritai apibūdinama kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ir tikslinga žmogaus veikla
Vardas: artiom
Darbo pavadinimas: Darbo teisė ir jos sistema
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: darbo_teise_ir_jos_sistema.zip
darbo_teise_ir_jos_sistema.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo drausm, soc darbas, darbo teise kaip teises saka, darbu sauga, socialine apsauga, kaip rasti darba, savarankiška teises šaka, darbo teise, darbo teisės.

Paieška


bottom