top


Konspektai.com > Geografija > Europos monitarinė sąjunga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Europos monitarinė sąjunga. Konspektas

(Geografija. Konspektas, 29 puslapiai, 21kB)
Darbe esantys žodžiai: Europos sąjungos sutartis pasirašyta Mastrichte 1991 gruodyje apima Europos Sąjungos (EU) vieningos valiutos įcedimą. Visose EU šalyse, tik Britanija pasiliko teisę nedalyvauti lemiamame ekonomikos ir piniginei sąjungai (EMU). Nežiūrint paskutinių pokyčių Europos sąjungos Monetarinėje Sistemoje (EMS), kuri kulminacijoje pašalino sterlingus ir Italijos lyrą, paskyrimas papildomo kapitalo valdyme keletui šalių ir padidintos valiutų kursų svyravimo ribos mechanizmo ribos (ERM) iki 15%, Mastrichto sutartis buvo sėkmingai ratifikuota ir įsigalėjo 1993 m. Lapkrityje. Tačiau, jau dabar aišku, kad kai kurios šalys bus pasiruošę Europos Monetarinei Sąjungai (EMU) anksčiau nei kitos. Šis straipsnis apžvelgia kas buvo padaryta siekiant EMU, kokios kils problemos ir EMU ateitis. EMU turi dvi kryptis: ekonominę ir monetarinę. Trumpai, ekonominė sąjunga reiškia vieningos rinkos kūrimą be dirbtinių prekybos apribojimų, sąjunginė konkurencijos politika, įprasta vietinė politika ir makroekonomikos politikos koordinavimas. EU nariai susitarę dėl pelno ekonominės sąjungos ir daugelis reikalavimų jau išspręsti. Be jokių standartų, vystėsi Europos Sąjunga ir vieninga rinka buvo sukurta 1993 01 (Žr 7 sk. ) Nežiūrint to, monetarinė sąjunga yra ginčytina ir apima sutarimus dėl nepakeičiamo fiksuoto valiutos kurso ar vieningus valiutos įvedimo (žr. 4 sk. Smulkesnė diskusija apie monetarinės sąjungos alternatyvas). Šalis kuri sutinka su tuo ar kitu (pastaroji yra priimtina EU narių) automatiškai praranda nepriklausomos valiutos savarankiškumo politika. EU nariai priėmė paralelizmo principą, kuris sako, kad ekonomika ir monetarinė sąjunga yra neatskiriama galinio tikslo dalis. EMU privalumai yra aiškiai išdėstyti dokumentuose ir aprašyti Goodhart gerieji elniai (1991)- taip pat 4 sk. Trumpai, yra diskutuoja, kad pašalinus prekybos apribojimus ir eliminavus valiutų kurso riziką, bus skatinama didesnė specializacija ir...
Vardas: Teofilis
Darbo pavadinimas: Europos monitarinė sąjunga
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 29 [?]
Konspekto dalykas: Geografijos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 21 kB
Bylos pavadinimas: europos_monitarine_sajunga.zip
europos_monitarine_sajunga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: diskusija, es ekonomika, koordinavimas, europos sąjunga, konspektai eu, monetarine politika, europos sąjungos politika, europos monetarine sajunga, europos monetarinė sajunga, tp search, monetarinė sąjunga, europos sajungakonspektas nemokamai.

Paieška


bottom