top


Konspektai.com > Geografija > Kauno miestas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kauno miestas. Konspektas

(Geografija. Konspektas, 10 puslapių, 325kB)
Darbe esantys žodžiai: Kauno apskritis. Kauno apskrities žemės nuo seno laikomos svarbiausiomis Lietuvoje. Ir ne todėl, kad čia geriausios žemės, išradingiausi žemdirbiai, sumaniausi pramonininkai, gabiausi prekybininkai. Visa tai rasi bet kuriame Lietuvos krašte. Tačiau tik kauniečiai ir žemaičiai gali didžiuotis, kad nė vienas okupantas čia nerado sau ramybės per visus karus bei okupacijas. Laisvės troškimas, sugebėjimas ja naudotis, orumas, nacionalinių interesų saugojimas, noras bendrauti ir bendradarbiauti su draugiškai mūsų valstybės atžvilgiu nusiteikusiais kitų tautų atstovais štai būdingiausi mūsų apskrities žmonių bruožai. Išplėtota mašinų ir prietaisų gamyba, metalo apdirbimo, chemijos, statybinių medžiagų, tekstilės ir trikotažo, popieriaus ir poligrafijos, baldų, stiklo ir maisto pramonė. Yra daug gamtos bei kultūros vertybių, dominančių pažintinio turizmo mėgėjus. Sparčiai plėtojama jų aptarnavimo infrastruktūra. Aktyvus kultūrinis gyvenimas. Vieni iš reikšmingiausių renginių Pažaislio muzikos, tarptautiniai jaunųjų muzikų ir džiazo festivaliai. Patogus susisiekimas su kaimyninėmis valstybėmis automobilių plentais, geležinkeliais, lėktuvais. Kauno miestas. Yra 9 aukštosios mokyklos (arba jų filialai), 20 mokslo institutų bei įstaigų. Aktyvus kultūrinis gyvenimas: veikia 26 bibliotekos, 7 profesionalūs, 10 mėgėjiškų teatrų, 20 folklorinių ansamblių, įvairūs kiti meno, sporto kolektyvai. Kaunas svarbus transporto mazgas. Susikerta dvi svarbios transporto ašys: viena iš šiaurės pro Estiją ir Latviją į pietus nuo Lietuvos esančias valstybes nusidriekianti Via Baltica trasa, kita eina iš rytų ir tęsiasi iki Klaipėdos. Tai sudaro puikias prielaidas steigti čia laisvąją ekonominę zoną, skatinti investicijas. Iki Kauno planuojama nutiesti Europos standarto geležinkelį, tad čia susikirstų svarbios automobilių magistralės, upių, geležinkelių bei oro trasos. Kauno terirorija. Kauno apskritis. Kauno apskrities žemės nuo seno laikomos svarbiausiomis...
Vardas: Sigutė
Darbo pavadinimas: Kauno miestas
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Konspekto dalykas: Geografijos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 325 kB
Bylos pavadinimas: kauno_miestas.zip
kauno_miestas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: apdirbimo, bald pramon, geležinkelių, miestas, baldų pramonė, lietuvos keliai, baldu gamyba, lietuvos pramone, geležinkeliai, renginiu, kauno apskritis geografija.

Paieška


bottom