top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Austrija. Referatas

(Geografija. Referatas, 20 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Kauno Versmės vidurinės mokyklos. Austrija yra centrinėje Europos dalyje, kryžkelėje svarbių tarptauti. Austrija yra labai panaši ir geografine padėtimi, ir gamtos pobū. Džiu), ji Austrija yra centrinėje Europos dalyje, kryžkelėje svarbių tarptautinių kelių, einančių iš Vakarų Europos į Pietryčių Europą ir iš Šiaurės Europos į Pietų Europą. Kaip ir kaimyninė Šveicarija (į kurią Austrija yra labai panaši ir geografine padėtimi, ir gamtos pobūdžiu), ji yra sausumos valstybė, neturinti išėjimo į jūrą. Austrija nedaug didesnė už Lietuvą Alpių kalnų ir Dunojaus šalis. Ji yra tarp 46o22’ ir 49o šiaurės platumos ir tarp 9o32’ ir 17o10’ rytų ilgumos. Austrija ribojasi su: Š- Vokietija, Čekija. R- Vengrija, Slovakija. P-Slovėnija, Italija. V- Šveicarija, Lichtenšteinu. Oficialus pavadinimas -Austrijos respublika (Republik Osterreich). Plotas - 83 836 km Gyventojai -7 918 000 (94, 4 žm. /km2). Valdymo forma -federacinė respublika. Valstybinė kalba -vokiečių. (Šnekamosios kalbos - vokiečių. Kalbos alemanų ir bavarų dialektai. Besiskiriantys nuo literatūrinės vokiečių kalbos). Tikyba -katalikų, protestantų. Piniginis vienetas -Austrijos šilingas =100 grašių. Sostinė -viena. Kiti miestai - Gracas, Lincas, Zalcburgas, Insbrukas. Klagenfurtas, Filachas, Sankt Pioltenas. Velsas. Gyventojų ūkinė veikla: žemės ūkis -3%. Pramonė -37%. Aptarnavimo sfera - 60%. Yra sausumos valstybė, neturinti išėjimo į jūrą. Austrija ne. Daug didesnė už Lietuvą Alpių kalnų ir Dunojaus šalis. Ji yra tarp. 46o22’ ir 49o šiaurės platumos ir tarp 9o32’ ir 17o10’ rytų ilgumos. Austrija ribojasi su: Š- Vokietija, Čekija. S- Vengrija, Slovakija. P-Slovėnija, Italija. Vi- šveicarija, lichtenšteinu. Oficialus pavadinimas -Austrijos respublika (Republik Osterreich). Plotas - 83 836 km Gyventojai -7 918 000 (94, 4 žm. /km2). Valdymo forma -federacinė respublika. Valstybinė kalba -vokiečių. (Šnekamosios kalbos - vokiečių. Kalbos alemanų ir bavarų dialektai, be. Siskiriantys nuo literatūrinės vokiečių kal.,..
Vardas: Vitalija
Darbo pavadinimas: Austrija
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Referato dalykas: Geografijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: austrija.zip
austrija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: emes ukis, mokyklos, vokietija, vakaru europos pramone, ausu, tp search,s cfiqfjaf konspektai referatas austrija yorst nhyap awwybjqbgusg=afqjcnhxudoflof jxqkwhxd rdi cqwsig =albpjl oyy_l n nz iw, geografine sfera.

Paieška


bottom