top


Konspektai.com > Geografija > Afrika (1)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Afrika (1). Rašinys

(Geografija. Rašinys, 8 puslapiai, 82kB)
Darbe esantys žodžiai: Titulinis lapas. Darbo tikslai ir turinys. Afrikos žemėlapis. Afrikos duomenys, kas tai yra. Klimatas. Miškai. Savanos. Dykumos. Oazės. 10)Nuotraukos. 14)Savianalizė ir naudota medžiaga. Afrika. Afrika yra antras žemynas pagal plotą. Jos plotas lygus 3 mln. Km Pats aukščiausias kalnas yra Kilimandžaras (5895 1999 metais Afrikoje gyveno 770 mln. Žmonių. Prieš 135 mln. Metų Afrika priklausė Gondvanai, kurią sudarė dabartinės: Pietų Amerika, Afrika, Australija ir Antarktida. Afrika vienintelis žemynas, kurį beveik per patį vidurį kerta pusiaujas. Didesnė jo paviršiaus dalis plokščiakalniai. Tai pats karščiausias žemynas, kurio milžinišką plotą užima savanos ir dykumos. Afrikoje gyvena patys stambiausi žvėrys, didžiausi paukščiai. Žemyno miškuose auga daugybė vertingų rūšių medžių, o Žemės gelmėse gausu įvairių naudingųjų iškasenų telkinių. Afrika yra: juodasis žemynas, nes dauguma gyventojų yra juodos spalvos; įvairių rasių, tautų, kalbų ir religijų katilas; karštasis žemynas- pusiaujo miškai, savanos ir dykumos. Afrikoje yra: didžiausia pasaulyje dykuma ir ilgiausia upė; gausu naudingųjų iškasenų telkinių, pvz., aukso, deimantų, naftos, geležies, vario ir kitų metalų rūdų; didžiausi Žemėje gyvūnų rezervai. Afrika negandų žemynas: daugiausia atsiliekančių šalių; sparčiausiai daugėja gyventojų; daugiausia neprivalgančių ir badaujančių vaikų; dažnos epidemijos, pražūtingos sausros. Afrikos įdomybės: vienintelis žemynas, kurį kerta ir pusiaujas, ir pradinis dienovidinis; Kilimandžaro kalną ties pusiauju net ir vasarą dengia sniegas bei ledas; yra viena didžiausių salų Žemėje Madagaskaras; gyvena didžiausias ir aukščiausias, sausumos gyvūnai dramblys ir žirafa; Afrikos gyvūnas gepardas greičiausias gyvūnas Žemėje; seniausiųjų žmogaus pirmtakų rasta Afrikoje; kai kurios gentys iki šiol gyvena akmens amžiuje: medžioja, renka augalus ir vabzdžius, vaikšto nuogi. Apie naudingąsias Afrikos...
Vardas: Drąsutis
Darbo pavadinimas: Afrika (1)
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 8 [?]
Rašinio dalykas: Geografijos rašinys
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 82 kB
Bylos pavadinimas: afrika_(1).zip
afrika_(1).zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: asu, dykumos, dykuma, darbo analize, apie vasara, rasinelis apie geografija, rašinėlis apie afrika, afrikos zemyno rasinys, australija, rašinys apie afriką, rasinelis apie afrika, Madagaskaras, geografijos rasinys apie afrika, savanos, cg qfjah konspektai referatas afrika bymt unj wsgag shdagusg=afqjcne uead_qmed dgvphdfhrcuna,s cfoqfjag konspektai referatas afrika ajemt wpm fp qtntamscgusg=afqjcne uead_qmed dgvphdfhrcunasig =iqh zgaqscz e wck_ fzw, vasara, gyvunai, amerika, tp search, gepardas, afrika rasinys, rasinio titulinis lapas, metai, titulinis.

Paieška


bottom