top


Konspektai.com > Ekonomika > Verslininko verslumo ir verslo samprata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslininko verslumo ir verslo samprata. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 8 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Žmogaus sugebėjimas sujungti kapitalą, darbą, gamtinius išteklius, organizuoti verslą, įgyvendinti novacijas, rizikuoti savo turtu, siekiant pelno. Verslininkui būtini sugebėjimai ir žinios: Nuodugnus verslininkystės esmės ir turinio suvokimas, gebėjimas atskirti realius faktus nuo gandų ir perdėto verslininkystės vaizdavimo. Realus gyvenimo reiškinių, buitinių situcijų bei socialinės ekonomikos vertinimas. Menas numatyti ir įgyvendinti nestandartinius sprendimus. Profesionali orientacija ir racionali ekonominė elgsena, optimalių sprendimų priėmimas tikimybiškai neapibrėžtomis ūkininkavimo sąlygomis. Naujų gamybinių ir komercinių idėjų kėlimas ir organizavimas. Objektyvus naujų idėjų perspektyvumo vertinimas. Teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai naujų verslo įmonių steigimo klausimais. Mokėjimas valdyti mažas verslo įmones. Profesionalus nešalikas savo veiklos rezultatų vertinimas. Objektyvi išorinės socialinės ekonominės aplinkos analizė Ūkinių veiksmų ir ekonominės elgsenos vertinimas etikos ir moralės požiūriu. Mokėjimas sudarinėti sutartis. Gebėjimas užmegzti partneriškus kontaktus, vesti derybas. Išmanymas ir gebėjimas įsigyti viską kas lemia sėkmingą gamybinę ar komercinę veiklą, užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą Bendriausia prasme verslas traktuojamas, kaip ūkinė veikla, kuri apima prekių gamybą (paslaugų tiekimą) ir komerciją (pirkimą pardavimą), konkreti ūkininkavimo sfera, forma. Jo plėtojimas tai privatinės nuosavybės, kuri yra asmenybės, jos sugebėjimų, gerovės kilimo, veržimosi į ekonominę (bei politinę, pilietinę) laisvę prielaida, gausinimas. Verslininkystė suprantama kaip platesnė sąvoka nei verslas: kaip veiklos reiškinys. Verslas yra konkreti verslininkystės pasireiškimo šaka. Verslininkystė specifinės ūkinės veiklos procesas kuomet asmuo pasikliaudamas savo verslumu, situacijos palankumu, įsitikinimu savo sėkme ir prisiimdamas finansinę, moralinę bei socialinę atsakomybę...
Vardas: Maksimilijonas
Darbo pavadinimas: Verslininko verslumo ir verslo samprata
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: verslininko_verslumo_ir_verslo_samprata.zip
verslininko_verslumo_ir_verslo_samprata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kono menas, verslo sąvoka, komercine, savoka verslas, imones veiklos organizavimas, verslumo konspektas, komercija, įmonės ūkinės veiklos analizė,s cgmqfjai konspektai referatas verslininko verslumo ir verslo samprata vf lt itm litqay mibdausg=afqjcne st nq k fvohflnwmn_gttxojqsig =_bnofuqlrqb mg bquy g, cemqfjae konspektai referatas verslininko verslumo ir verslo samprata pimjt qdfyan gsc yi cqusg=afqjcne st nq k fvohflnwmn_gttxojqsig =wdjud jedlwworoybzrlda, tps,s cfwqfjah konspektai referatas verslininko verslumo ir verslo samprata q oft vasgbkkttrbgusg=afqjcne st nq k fvohflnwmn_gttxojqsig =vx jskzrzdcrhfxzz zsa.

Paieška


bottom