top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonomika ir verslas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonomika ir verslas. Špera

(Ekonomika. Špera, 2 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Bendrove yra imone, kurios istatinis kapitalas padalytas I dalis, vadinamos akcijomis. Bendrove pagal savo prievoles atsako savo turtu, akcininkai pagal bendroves prievoles atsako tik ta suma, kuria privalo imoketi uz akcijas. AB istatinis kapitalas negali buti mazesnis nei 150 tukst. Jos akcijos gali buti platinamos irparduodamos viesai naudojantis vertybiniu popieriu viesaja apyvartą reglamentuojanciais teises aktais. UAB istatinis kapitalas negali but mazesnis nei 10 tukst. Lt. Joje negali buti daugiau kaip 100 akcininku. Cia priesingai nei AB negalima prekiauti akcijomis bei ju platinti. KB-tai fiziniu ir/ar juridiniu asmenu isteigta imone, skirta nariu ekonominiams, socialiniams ir kulturiniams poreikiams tenkinti. Jos nariai inesa lesas kapitalui sudaryti, tarpusavy pasiskirsto rizika bei nauda pagal nariu prekiu ir paslaugu apyvarta su sia bendroveir aktyviai dalyvayja valdant KB. Ji yra ribotos civilines atsakomybes juridinis asmuo. KB turi ne maziau kaip 5 narius ir pavadinima, jame turi buti zodziai kooperatine bendrove arba kooperatyvas. KB. KB steigejai turi buti ne maziau kaip 5 fiziniai ir/ar juridiniai asmenys. Ne pelno organizacijos. Jei asmuo ar ju grupe ageidauja dirbti socialineje, svietimo, mokslo, kulturos, sporto srityse ir ju tixlas nera pelno siekimas, galima steigti viena is ne pelno organizaciju-VŠį(viesoji istaiga), labdaros ar paramos fonda, visuomenine organizacija. Populiariausia n verslo organizacija ir Vši, kuri vienintele gali vykdyti komercine ukine veikla. Všį yra. Koncorciumas-tai laikinas savanoriskas. Asociacija. Verslo liudijimai. Fizinis asmuo. Verslo planavimas susideda is dvieju etapu-verslo planavimo procesas ir verslo planu rengimo metodiniu patarimu. Swot arba ssgg analize). Tixlu suformaviams. Tikslu pasiekimo kelias. Verslo planas. Kaip vertinsime pazanga?planavimas ir kontrole labai susije-jie yra sprendimu priemimo...
Vardas: Vasaris
Darbo pavadinimas: Ekonomika ir verslas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 2 [?]
Šperos dalykas: Ekonomikos špera
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: ekonomika_ir_verslas.zip
ekonomika_ir_verslas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: koncorciumas mokslo, verslo rizika, vsi, verslo analize, swot analizė, ūkinė veikla, prekiu mokslo, ekonomika ssgg, akcijos, fizinis asmuo, fizinis kapitala ekonomikoje, fizinis kapitalas ekonomikoje, verslo teises, swot analize, fizinis kapitalas, verslas, ekonomika spera, įstatinis kapitalas, ssgg analize, verslo nauda.

Paieška


bottom