top


Konspektai.com > Ekonomika > Lietuvos Banko pinigų politika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos Banko pinigų politika. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 24 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Lietuvos banko pinigų politika. Dabartinė pinigų politika ir jos tobulinimo veiksniai. Pinigų politikos tikslai ir raidos etapai. Lietuvos banko misija ir pagrindinis tikslas. Lietuvos banko misija - leisti Lietuvos Respublikos pinigus ir siekti jų stabilumo, vykdant visas centrinio banko funkcijas ir naudojant įvairias pinigų politikos priemones; užtikrinti efektyvų bei patikimą pinigų, kredito ir atsiskaitymų sistemos funkcionavimą. Lietuvos bankas turi atlikti aktyvų ir autoritetingą vaidmenį, vykdant šalies ekonominę politiką, remdamas Vyriausybės veiksmus tiek, kiek tai neprieštarauja jo pagrindiniam tikslui. Pinigų politikos raidos etapai. Pirmasis etapas. Pirmajame etape. Antrasis etapas. Antrajame etape. Reformuojant valiutų valdybą išsaugomas fiksuotas lito kursas bazinės valiutos - JAV dolerio - atžvilgiu. Trečiasis etapas. Trečiajame etape. Lietuvos banko tarpiniai tikslai ir orientyrai. 1994 m. Balandžio 1 d. Įsigaliojęs Lietuvos Respublikos lito patikimumo įstatymas nulėmė Lietuvos banko veiklos pobūdį 1994-1996 metais. Šiuo įstatymu buvo įteisintas specialus pinigų politikos režimas - valiutų valdybos modelis. Litas buvo susietas su JAV doleriu absoliučiai fiksuotu keitimo santykiu 4:. Valiutų valdyba yra automatinės pinigų emisijos mechanizmas, reikalaujantis nacionalinės valiutos (rezervinių pinigų) kiekį visiškai padengti auksu ir konvertuojamomis užsienio valiutomis. Centrinio banko galimybes emituoti pinigus apriboja nacionalinės valiutos keitimo į bazinę užsienio valiutą operacijos, be to, centrinis bankas netenka dalies kitų savo funkcijų. Valiutų valdyba yra neįmanoma be fiksuoto valiutos kurso, tačiau fiksuotas valiutos kursas yra visiškai galimas ir be valiutų valdybos. Daugelis pasaulio valstybių susieja savo nacionalines valiutas su užsienio valiutomis, tačiau nenaudoja automatinės pinigų emisijos modelio, nenorėdamos prarasti galimybės turėti veiksmingos įtakos pinigų...
Vardas: Vincentas
Darbo pavadinimas: Lietuvos Banko pinigų politika
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 24 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_banko_pinigu_politika.zip
lietuvos_banko_pinigu_politika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: tobulinimo, banko aktyvu, pinigų politikos priemonės, centrinis bankas,s cf qfjah konspektai referatas lietuvos banko pinigu politika nrgit vjgu_ qst zztcausg=afqjcnezazizewptx ts cdx wfc gjbeqsig =s j jn_niyc_ jzrv fhww,s cgyqfjai konspektai referatas lietuvos banko pinigu politika _eimt omgfh qsx jnmcqusg=afqjcnezazizewptx ts cdx wfc gjbeqsig = ehp vmkkkz_snjmnt lcq, pasaulio bankas, litas, pinigų politika, lietuvos banko monetarine politika referatas, pinigu politika konspektas, lietuvos bankas.

Paieška


bottom