top


Konspektai.com > Ekonomika > Efektyvus vadovavimo stilius
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Efektyvus vadovavimo stilius. Tyrimas

(Ekonomika. Tyrimas, 9 puslapiai, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Teoretikai ir praktikai vadovavimo fenomenu domisi jau daugiau nei pusę amžiaus. Stengiamasi nustatyti jo prigimtį ir veiksnius, lemiančius vadovų darbo efektyvumą, atskleisti efektyvių vadovų bruožus ir kitiems daromos įtakos ypatybes. Įvairūs tyrinėtojai, nagrinėjantys vadovavimo rezultatyvumą, vadovo darbo sėkmę siejo su skirtingais veiksniais: su asmeninėmis savybėmis, su tam tikrais elgesio ypatumais, su situaciniais dalykais (užduoties pobūdžiu, pavaldinių charakteristikomis). Taigi per ilgą tyrinėjimų laikotarpį yra sukauptas didžiulis empyrinis patyrimas, sukurta daugybė teorinių modelių, skirstančių vadovavimo stilius pagal įvairius kriterijus. Tačiau, labiausiai šiuo metu paplitusi vadovų darbo stilių klasifikacija remiasi visų valdymo stilių harmoningu taikymu organizacijoje. Koks turėtų būti šiuolaikinis vadovas, kokiomis savybėmis pasižymėti, kokius darbo metodus taikyti, siekiant įgyvendinti organizacijos tikslus? Į šiuos klausimus pabandyta atsakyti, atlikus vadovų ir valdymo kokybės tyrimus kai kuriose Lietuvos pramonės įmonėse. Šiandieninis vadovas, siekdamas efektyviai vadovauti, turi aiškiai suprasti organizacijos ar savo padalinio tikslus, sugebėti išskirti pačias svarbiausias problemas, būti linkęs į naujoves ir pokyčius, numatyti veiklos rezultatus. Jis turi mokėti logiškai mąstyti, kūrybiškai spręsti problemas, rizikuoti minimaliomis sąnaudomis, priimti sprendimus ir nevengti atsakomybės už jų įgyvendinimą. Vadovas turi būti energingas, ryžtingas, principingas, tolerantiškas, mokėti bendrauti su pavaldiniais, nuolat tobulinti žinias ir įgūdžius. Ar tokius vadovus labiausiai vertina įmonių darbuotojai? Kaip teigia įvairūs tyrinėtojai, organizacijų darbuotojai palankiausiai vertina tokius vadovus, kurie sugeba bendrauti su jais, duoda aiškius ir tikslius nurodymus, yra savarankiški ir skatina pavaldinių savarankiškumą, yra linkę pagelbėti sprendžiant asmenines ir darbo problemas. Jie turėtų būti kompetetingi,...
Vardas: Loreta
Darbo pavadinimas: Efektyvus vadovavimo stilius
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Tyrimo dalykas: Ekonomikos tyrimas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: efektyvus_vadovavimo_stilius.zip
efektyvus_vadovavimo_stilius.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vadovavimo sėkmę, vadovas organizacijoje esė, imones veiklos ypatumai, lietuvos pramone, vadovavimo stilių tyrimai, organizacijos etika, cfkqfjah konspektai referatas efektyvus vadovavimo stilius owmrt obkcntsgbcpmxwbausg=afqjcngoir egu cqaqppxygz_ta lqhpwsig =o x_r icos hxitmpdnpyq, vadovavimo sekme, veiklos efektyvu, vadovo etika, vadovų darbo stiliaus tyrimas, darbo organizacijos tyrimas, vadovavimo stiliu tyrimai, vadovavimo stiliaus tyrimas, efektyvaus vadovavimo stiliai.

Paieška


bottom