top


Konspektai.com > Ekonomika > Vidaus transportas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vidaus transportas. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 18 puslapių, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Vidaus transportas. Kelių transporto įmonių ekonomika. Kelių transporto produkcijos esmė. Transporto paslaugų konkurencingumas. Vežimo kaina ir paslaugų užtikrinimas. Svarbiausi paslaugų užtikrinimo faktoriai: pristatymo laikas, patikimumas, vežimų galimybės, pasiekiamumas ir saugumas. Gamybinės ir vežimo išlaidos. Jūrų transporto išlaidų apibendrinimas. Jūrų transporto organizavimas ir krovinio savininko išlaidos. Multimodalinis transportavimas. Jūrų transporto produktyvumas. Remontas ir techninis aptarnavimas. Išlaidos susijusios su kroviniu. Oro transporto ekonomika. Oro transporto išskirtiniai bruožai. Oro transporto išlaidos ir pajamos. Pajamos. Išlaidos (maršrutui). Eksploatacinės išlaidos. Bendragamybinės išlaidos. Naudota literatūra. Transportui tenka svarbus vaidmuo kuriant materialines vertybes, racionaliai išdėstant gyventojų susisiekimo poreikius. Transportas yra būtinas atliekant vežimus tarp įmonių, rajonų, šalių. Lietuvos Respublikos Vyriausybė transporto sistemos vystymąsi laiko prioritetiniu, reikalaujančiu daug pastangų, milžiniškų investicijų ir laiko. Pirmas žingsnis šia kryptimi yra Lietuvos transporto integravimas į bendrą Europos transporto sistemą. Makroekonomikos ir mikroekonomikos teorijos taikymas transporto sektoriuje. Infrastruktūra ir paslaugų taikymas. Kiekvienoje transporto šakoje išskiriami du pošakiai. Infrastruktūra ir jos valdymo, priežiūros ir eksploatavimo padaliniai. Įvairių transporto priemonių taikomų paslaugų pošakis. Dėl didelių fiksuotų išlaidų transporto infrastruktūra yra labai vienalytė ir jos veikla negali būti tvarkoma laisvos rinkos konkurencijos principais. Valstybė turi reguliuoti optimalių resursų paskirstymą. Tačiau kelių ir oro transporto teikiamas paslaugas specialistai laiko diferencijuota veikla, nes bendrą paslaugų sistemą galima suskirstyti į savarankiškus gamybinius vienetus. Geležinkelių transporto paslaugos taip pat gali būti laikomos savaip tvarkoma diferencijuota...
Vardas: Austėja
Darbo pavadinimas: Vidaus transportas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: vidaus_transportas.zip
vidaus_transportas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: jūrų transportas, konkurencingumas, juru transportas, gelezinkeliu infrastruktura, transportavimas, kelių transporto paslaugos, transporto įmoniu ekonomika, imoniu infrastruktura, transporto sistemos veikla, transportAS, transporto paslaugu ekonomika, imoniu ekonomika, oro transporto ekonomika, geležinkelių transportas, jūrų transporto ekonomika, jūrų transporto išlaidų apibendrinimas jūrų transporto organizavimas ir krovinio savininko išlaidos, bendragamybinės išlaidos, mikroekonomikos,s cfkqfjah konspektai referatas vidaus transportas mr gt omb_ qsv cnragusg=afqjcnedmhd_izd mdgiwmutshnmrl qsig =yjmu e njk nap b ohq, transporto sistema,s cgwqfjai konspektai referatas vidaus transportas b xt_ilmufm qt pitdwusg=afqjcnedmhd_izd mdgiwmutshnmrl qsig =lwtjajj pf ajeeihig.

Paieška


bottom