top


Konspektai.com > Fizika > Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas. Tyrimas

(Fizika. Tyrimas, 3 puslapiai, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Natūraliajai šviesai krintant Briusterio kampu iB į dviejų skaidrių, vienalyčių aplinkų ribą su skirtingais lūžio rodikliais (n1 ir n2), atspindžio šviesa yra tiesiai poliarizuota. Darbo eiga. 1. Lazerio įjungimas. Rankenėlė “Pot” pasukama iki galo prieš laikrodžio rodyklės judėjimo kryptį. Maliu dėsnio patikrinimas. Lęšį R orientuojame taip, kad lazerio šviesa statmenai kristų į jo plokščiąjį paviršių. Išvados. Gavome tokį Briusterio kampą.
Vardas: Žydrūnė
Darbo pavadinimas: Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Tyrimo dalykas: Fizikos tyrimas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: briusterio_kampo_nustatymas_maliu_desnio_patikrinimas.zip
briusterio_kampo_nustatymas_maliu_desnio_patikrinimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp cfcqfjag konspektai referatas briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio patikrinimas zdt nskvoup uwusg=afqjcngebsluqwswv a_ n swsw bx_ptasig =o yl dgq khaprmsxbv qg,s cfaqfjaf konspektai referatas briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio patikrinimas pr vt adyqcoutmkfkfusg=afqjcngebsluqwswv a_ n swsw bx_ptasig =nr ji xb wtq dhiktzcca, tp search, briusterio desnis, briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio tyrimas, briusterio kampo nustatymas ir maliu c snio patikrinimas, fizika briusterio kampas, briusterio ir maliu desnis, briusterio kampo nustatymas ir maliu dėsnio tikrinimas, maliaus desnio patikrinimas, briusterio kampo nustatymas ir maliu dėsnio patikrinimas isvada, maliu desnio isvada, poliarizuota lazerio sviesa, briusterio desni, atspindžio dėsnio tyrimas, maliu dėsnis, briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio patikrinimas isvada, briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio patikrinimas, maliu desnio patikrinimas, briusterio ir maliu dėsniai, briusterio dėsnis, tp, mali

Paieška


bottom