top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonominio ekvivalentiškumo skaičiavimai infliacija ir pinigų perkamoji galia
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonominio ekvivalentiškumo skaičiavimai infliacija ir pinigų perkamoji galia. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 52 puslapiai, 70kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Ekonominio ekvivalentiškumo skaičiavimai. Ekvivalentiškumo samprata. Ekvivalentiškumo skaičiavimai, įvertinant vieną faktorių. Vienkartinių mokėjimų būsimosios sumos koeficiento skaičiavimai. Vienkartinių mokėjimų esamosios sumos koeficiento skaičiavimai. Lygių (vienodų) mokėjimų serijos sudėtinės sumos koeficiento skaičiavimai. Rentos nario radimas. Rentos trukmės nustatymas. Rentos palūkanų normos nustatymas. Skaičiavimai, įvertinant pinigų srautus. Pinigų srautų lentelinis vaizdavimas. Ekvivalentiškumas tarp pinigų srautų. Ekvivalentiškumas tarp įplaukų ir išlaidų. Obligacijos ir jų reitingas. Obligacijų rūšys. Obligacijos kursas. Obligacijų reitingas. Ekvivalentiškumo skaičiavimai, įvertinant paskolas. Efektyvios palūkanos paskolai. Paskolos balanso likutis. Infliacija ir pinigų perkamoji galia. Infliacijos apibūdinimas. Infliacijos matavimas. Monte - karlo analizė. Išvados. Literatūra. Įvadas. Atliekant inžinerinės veiklos ekonominius skaičiavimus, būtina, kad turimų alternatyvių investicinių projektų būsimos pajamos ir išlaidos būtų suskaičiuotos ekvivalentinėje (tapačioje) sulyginimo bazėje. Tai būtina tam, kad teisingai naudoti įvairias palūkanų formules ir gauti teisingus skaičiavimų rezultatus. Taigi, vienoje iš šio Inžinerinės ekonomikos kursinio projekto dalių, bus detaliai apžvelgti ekonominio ekvivalentiškumo skaičiavimai: jų samprata, vienkartinių sumų perskaičiavimo į esamąją ir būsimąją vertes atvejai, vienodų (lygių) mokėjimų perskaičiavimo į esamąją ir būsimąją vertes atvejai, taip pat bus apžvelgtos obligacijos, jų tipai bei ekvivalentiškumo skaičiavimai, paskolų tipai ir atitinkami ekvivalentiškumo skaičiavimai, keičiant kredito sutarties sąlygas. Antroje šio kursinio projekto dalyje nagrinėjamas infliacijos poveikis pinigų srautams, infliacijos matavimo būdai, jos įtaka pinigų perkamajai galiai ir pan. Darbe taip pat apžvelgiamas vienas iš racionalių sprendimų išrinkimo metodų - Monte - karlo...
Vardas: Ada
Darbo pavadinimas: Ekonominio ekvivalentiškumo skaičiavimai infliacija ir pinigų perkamoji galia
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 52 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 70 kB
Bylos pavadinimas: ekonominio_ekvivalentiskumo_skaiciavimai_infliacija_ir_pinigu_perkamoji_galia.zip
ekonominio_ekvivalentiskumo_skaiciavimai_infliacija_ir_pinigu_perkamoji_galia.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: skolos, ekvivalentiškumo koeficientas, pinig perkamoji galia, investiciniu projektu rusys,s cgiqfjaf konspektai referatas ekonominio ekvivalentiskumo skaiciavimai infliacija ir pinigu perkamoji galia ve t_mkh bltaav cjgagusg=afqjcnf ynsysj_yyeyp_xivdskp ja ogsig =e yf bqk uqkztag, ekonomikos skaičiavimai, ekonomika skaičiavimai, infliacija, infliacijos matavimas, tp search, palūkanų formulės ekvivalentiškumo skaičiavimai, projektu tipai.

Paieška


bottom