top


Konspektai.com > Ekonomika > Marketingo strategija planavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Marketingo strategija planavimas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 14 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Marketingo strategija, planavimas. Strateginio planavimo esmė ir reikšmė. Marketingo strategija. Marketingo planavimas. Marketingo strateginio planavimo reikšmė. Srateginio planavimo esmė. Marketingo strateginio planavimo proceso stadijos. Analizės stadija. Veiklos stadija. Literatūros sąrašas. Kauno humatarinis fakultetas. Referatas. Marketingo strategija yra funkcinė strategija, susijusi su kainų nustatymų, organizacijos produktų rėmimu ir paskirstymų, tai įmonės galimybių išsiaiškinimas, tikslų ir uždavinių nustatymas, bei strategijos parengimas. Sudarydami rinkos strategiją, vadovai turi apsvarstyti organizacijos tikslinę rinką, produkto įvaizdį, kainų nustatymą, produktų pollitiką ir pardavimo strategiją. Marketingo strategija yra organizacijos vadybos planas, reikalingas pasirinktiems tikslamas ir uždaviniams įgyvendinti. Jame pateikiamos priemonės ir būdai, reikalingi organizacijos paskirčiai ir tikslam pasiekti. Tikslinės rinkos segmentas. Svarbiausia marketingo strategijos problema yra tikslinės rinkos segmentas. Nustatydama rinkos segmentą, organizacija nusprendžia, ką ji aptarnaus. Produkto įvaizdis. Kiekvienas produktas turė įvaizdį; produktą gaminančiai organizacijai geriausia sąmoningai išsirinkti įvaizdį savo produktui ir jį tobulinti. Kainos nustatymo strategija. Organizacijos ir jos produkto įvaizdžio dalis yra produkto kaina. Bendrai kaina ir kokybė akivaizdžiai siejasi. Geresnės kokybės prekės paprastai kainuoja daugiau. Tačiau ne visuomet. Vis dėl to žmonės suvokia, kad didesnėmis kainomis įkainuotos prekės yra geresnės, nepaisant, ar jos iš tikrųjų geresnės, ar ne. Puikus pavyzdys yra aspirino atvejis. Dėl maisto ir vaistų ministerijos nurodymų visoks aspirinas turi turėti tas pačiais veikliąsias sudedamąsias dalis. Aspirinas skiriasi arba apvalkalu arba rišamosiomis medžiagomis. Deja, milijonai žmonių, žinoma, skatinami reklamos, įsitikinę, kad amerikinės rūšys yra vertos didžiulio kainų...
Vardas: Monika
Darbo pavadinimas: Marketingo strategija planavimas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: marketingo_strategija_planavimas.zip
marketingo_strategija_planavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pardavimo strategija, imones produktas, imones produkto problema, funkcine analize, imones veiklos planavimas, reklamos vadybos, imones organizacijos analize, imones marketingo planavimas, analize marketingo, analize imones planavimas, imones marketingo analize, imones ivaizdžio analize, organizacijos planavimas, imones strategijos analizė, imonės marketingo strategijos planavimas, prekes kainos strategija, marketingo strategijos parengimas, tiksline rinka, įmonės marketingo strategijos planavimas, imones reklamos planas, marketingo strategijos planavimas, ktu imones marketingo planas, strateginio planavimo reiksme, prekes ivaizdis, ktu referatas, imones veiklos strategija, organizacijos veiklos planavimas, prekes analize, marketingo strategija planavimas, imones marketingo planas, produkto marketingo planas.

Paieška


bottom