top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonomikos namų darbas (2)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonomikos namų darbas (2). Referatas

(Ekonomika. Referatas, 7 puslapiai, 205kB)
Darbe esantys žodžiai: UŽDUOTIS:1. Pasiūla ir paklausa rinkoje. Pasiūlos ir paklausos kreivės. Subalansuota rinka. 2. Akcinės bendrovės. Jų panašumai ir trūkumai. 3. tikimasi 2000-jų Pasaulio krepšinio čempionatą surengti Lietuvoje. Aprašyk, kaip tai veiktų prekių ir paslaugų pasiūlą. Savo atsakymą prašom pagrįsti. Rinka pasiūla. Paklausa. Tarpininkai. Pasiūla. Paklausa. Pirmojo vieneto nauda yra didesnė už antrojo vieneto naudą, o šio nauda - už trečio ir t.t. Taigi jei jūs turite du vienodus daiktus ir turėdami pinigų nueisite į parduotuvę tai greičiausiai nepirksite trečio tokio pat daikto, o nusipirksite visai kitokį daiktą. Tačiau jei tas daiktas bus parduodamas labai pigiai, jums greičiausiai kils pagunda vis dėlto nusipirkti tą daiktą neatsižvelgiant į tą aplinkybę, kad jūs jau turite du tokius pat daiktus. Iš čia galime daryti išvadą, kad noras pirkti prekes kyla mažėjant jų kainai. Lankstumas - prekės paklausos pokytis pasikeitus kainai. Jei prekės paklausa, padidėjus kainai, nesumažėja arba sumažėja nedaug, tai tada sakoma, kad prekės paklausa nelanksti. Tokia paklausa būdinga būtiniausioms kasdieninio vartojimo prekėms, kurių kaina palyginti nedidelė ir jos yra būtinos egzistavimui. Kai net ir nedidelis kainos padidėjimas daro žymią įtaką prekės paklausai, prekė įgyja lanksčią paklausą. Taškas A - subalansuota rinka. Taškas b. Taškas d. Akcinė bendrovė. Akcija - dokumentas, liudijantis, kad į įmonę investuota tam tikra pinigų suma, ir suteikiantis teisę jo savininkui gauti dividendą. Atvirojoje. Obligacija. Uždarosios akcinės bendrovės įstatyminis kapitalas negali būti mažesnis kaip 10 tūkstančių litų, joje negali būti daugiau kaip 50 akcininkų ir akcijos negali būti platinamos viešai. Steigti uždarąją akcinę bendrovę galima tik uždaruoju būdu. Jos įstatyminis kapitalas sudaromas iš įnašų, gautų už išleidžiamas akcijas, kurias įsigyja tik bendrovės steigėjai. Bendrovės steigėjai. Vardinės akcijos. Investicinės akcinės bendrovės. Neakivaizdinis skyrius. A. Jackūnas. Tikrino dėstytoja. G. Galdikienė. Klaipėda 1999 m. 1 variantas. Pasiūla ir paklausa rinkoje. Pasiūlos ir paklausos kreivės. Subalansuota rinka. Akcinės bendrovės. Jų panašumai ir trūkumai. Tikimasi 2000-jų Pasaulio krepšinio čempionatą surengti...
Vardas: Kristė
Darbo pavadinimas: Ekonomikos namų darbas (2)
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 205 kB
Bylos pavadinimas: ekonomikos_namu_darbas_(2).zip
ekonomikos_namu_darbas_(2).zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ekonomikos, pinigu rinka, paklausa, investic, iki parduotuve, namu darbas kapitalas ekonomikoje, namu, akcines bendroves, kapitalas, Klaipeda.

Paieška


bottom