top


Konspektai.com > Vadyba > Vadybos įvadas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vadybos įvadas. Konspektas

(Vadyba. Konspektas, 47 puslapiai, 132kB)
Darbe esantys žodžiai: Ivadas. Organizacija, vadovas ir sekmingas valdymas. L. 2 Valdymo koncepciju raida. L. Organizacijos vidine aplinka. Išorine aplinka ir verslas. Socialine atsakomybe ir etika. Bendravimas ir ryšiai. Strateginis planavimas. Strategijos igyvendinimo planai. Vyksmo organizavimas ir įgaliojimai. Organizaciju kurimas. Motyvavimas. Kontrole. Valdymo metodai ir grupiu dinamika. Organizacijos vadovybe: valdzia ir asmenine itaka. Vadovavimo stilius, situacijos ir efektyvumas. Konfliktu, pokyciu ir stresu valdymas. Valdymo sprendimu priemimas. Gamybos (paslaugu) valdymo operaciju sistemos sudarymas. Gamybos (paslaugu) valdymo operaciju sistemos sudarymas (II paskaita). Gamybos (paslaugu) valdymo operaciju sistemos funkcionavimas. Našumo valdymas. Kokybes valdymo evoliucija: svarbiausieji praejusio šimtmecio ivykiai. Vadyba. Vadyba - valdymas, vadovavimas socialinėms grupėms, zmonems, Įvairaus tipo organizacijoms, imonems, istaigoms, mokykloms ir t.t. Vadybos mokslo praktika labai sena. Rašytiniai dokumentai egzistuoja apie 6 tukstancius metu, o mokyklos - jaunos, susiformavusios šio amziaus pradzioje. Studiju objektas yra socialines sistemos zmones. Vieningo apibrezimo nera. Įvairūs autoriai vadyba apibudina skirtingai. Labiausiai paplites ir pripazintas apibudinimas - vadyba yra mokslas apie planavimo organizavimo, motyvavimo ir kontroles funkcijas socialinese organizacijose. Organizacija -, tai grupe zmoniu, kuriu veikla samoningai koordinuojama stengiantis pasiekti uzsibrezta tiksla, ir kuria sudaro 2 ar daugiau zmoniu. Organizacija turi bendra tiksla; visi organizacijos nariai drauge dirba siekiant šio tikslo. Vadybos tikslas yra organizuoti darba taip, kad numatytus igyvendinus ir iškilusius uzdavinius išsprendus taikiai, per trumpa laika su maziausiomis sanaudomis. Pagrindines vadybos kategorijos yra jos funkcijos, metodai ir gamybos arba paslaugu valdymo operaciju sistema, sistemos sudarymas ir...
Vardas: Ofelija
Darbo pavadinimas: Vadybos įvadas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 47 [?]
Konspekto dalykas: Vadybos konspektas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 132 kB
Bylos pavadinimas: vadybos_ivadas.zip
vadybos_ivadas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kokybes vadyba, kontroles itaka, kokybes vadybos evoliucija, organizacijos vidine isorine aplinka, vadybos metodai, organizacija vadyba, socialine atsakomybe etika, vadybos mokyklos, vadyba asu, kokybės vadybos esė, ese vadyba, kokybės vadybos raida, vadybos įvadas, organizavimo funkcija, strateginis valdymas, tp search, socialinė valdymo atsakomybė valdymo praktika, gamybos vadyba, organizacija vadybos objektas, vadybos ivadas, vadybos raida, vadybos funkcijos, dinamika, organizacijos kurimas, vadybos esė, vidine aplinka, vadyba kontrole, mokslo metodai.

Paieška


bottom