top


Konspektai.com > Vadyba > Kokybes vadyba (2)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kokybes vadyba (2). Referatas

(Vadyba. Referatas, 14 puslapių, 30kB)
Darbe esantys žodžiai: Vadybos esmė. Visuotinės kokybės vadybos esmė. Visuotinės kokybės vadybos ir tradicinės vadybos skirtumai. Nepatenkinamo rezultato taisymas. Tikrinimas. Pav. VKV ir vadybos sąsajos. VKV ryšys su vadybos teorijomis. Klasikinė mokykla. Neoklasikinė teorija. Žmogiškųjų santykių mokykla. Modernioji socialinių sistemų ir struktūrų mokykla. Įvadas. Viena naujausių vadybos metodoogijų yra visuotinės kokybės vadybos koncepcija. Visuotinės kokybės vadyba yra nauja sąvoka ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Amerikiečių pramonininkų kokybės ir gamybos efektyvumo gerinimo paieškos nėra paprastas atradimų vartojimas, o kokybiškai naujas požiūris į problemų sprendimą. Nei statistiniai kontrolės metodai, nei kokybės būreliai, nei racionalizacinių pasiūlymų skatinimo sistemos, nei programos ar bet kuri priemoonė, vartojama atskirai neišspręs kokybės ir efektyvumo gerinimo problemų. Šioms problemoms spręsti reikia visų šių priemonių kartu. Dabartiniu metu egzistuoja daug naujų technologijų: strateginio valdymo, krizių vadybos. Viena tokių teorijų visuotinės kokybės vadyba. Darbo tikslas: remiantis moksline literatūra, išanalizuoti tradicinės vadybos ir visuotinės kokybės vadybos skirtumus bei sąsajas. Darbo uždaviniai. Išsiaiškinti visuotinės kokybės vadybos ir tradicinės vadybos esmę. Nustatyti VKV skirtingų tradicinei vadybai požiūrių poveikį komercinei veiklai. Išsiaiškinti vkv atsiradimą. Tradicinė ir visuotinė kokybės vadyba: esmė, skirtumai ir panašumai. Vadybinė veikla tai visuminė organizacijos valdymo veikla, o ne tik žmonių, dirbančių šioje organizacijoje, veiklos ir santykių reguliavimas. Praktine prasme, vadyba yra specifinė veikla, kurią vykdant reguliuojami visi įmonėje vykstantys procesai. Moksline prasme mokymo kryptis apie organizacijų valdymo dėsningumus, principus, metodus, organizacinį mechanizmą. Be vadybos neišsiversi jokioje organizacijoje, jos reikia bet kuriame...
Vardas: Vaclovas
Darbo pavadinimas: Kokybes vadyba (2)
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 30 kB
Bylos pavadinimas: kokybes_vadyba_(2).zip
kokybes_vadyba_(2).zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: visuotines kokybes vadyba, darbo prasme, darbo procesai, reguliavimas imoneje, komercine kokybes vadyba, žmogiskuju santykiu mokykla, kontrole imoneje, vadyba kontrole, komercine, visuotinės kokybės vadyba, klasikine vadybos mokykla, mokymo metodai,s cgaqfjai konspektai referatas kokybes vadyba xkayt pjnmvksgb qrt aqusg=afqjcnf_bm yrro rd xmdeph cgw g, tps, visuotinė kokybes vadybos esme, organizaciju teoriju, klasikine valdymo teorija, gamybos vadyba, kokybės vadybos sistema ir sąsaja su visuotine kokybės vadyba, tp search, tradicinė kokybės vadyba esmė, valdymo sistemos, kokybes vadyba, krizių teorija, visuotines kokybes esme, klasikine vadyba, žmogiškųjų santykių mokykla, klasikinė vadybos mokykla.

Paieška


bottom