top


Konspektai.com > Politologija > Lietuvos integracija į Europos Sąjungą
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos integracija į Europos Sąjungą. Referatas

(Politologija. Referatas, 24 puslapiai, 139kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Stojimo į es proceso aktualijos. Es techninė pagalba lietuvai. Nacionalinė phare programa. Nacionalinė phare bendradarbiavimo abipus sienos programa. Phare daugiašalė programa. Phare horizontalios programos. Es programos. Nacionalinės teisės peržiūra ("screening"). Lietuvos dalyvavimas politiniame dialoge su europos sąjunga. Lietuvos ir europos sąjungos santykių apžvalga. Ekonominis bendradarbiavimas su europos sąjunga. Europos sutarties vykdymas. Prekyba su europos sąjunga. Integracija į Europos Sąjungą, greta siekio tapti NATO nare ir palaikyti gerus santykius su kaimyninėmis šalimis, yra vienas svarbiausių Lietuvos užsienio politikos tikslų. Integracija nėra vienkartinis įvykis, o veikiau ilgas procesas, kurio metu plečiamas ir gilinamas jau pradėtas bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Europos Sąjungos šalių-narių. Visos pagrindinės mūsų šalies politinės jėgos sutaria dėl Lietuvos būsimos narystės ES. Norime būti Europos Sąjungoje, kad sustiprintume mūsų europietišką identitetą, užtikrintume ir vystytume politinį ir ekonominį stabilumą, sukurtume pagrindą ekonomikos vystymuisi ateityje. Ekonominės politikos srityje Lietuvos įsijungimas į Europos Bendrąją rinką mums būtų naudingas daugeliu aspektų, pvz., užtikrintų greitą ir tolygią Lietuvos ekonomikos plėtrą, spartų gyvenimo standartų augimą, efektyvios konkurencinės aplinkos sukūrimą, regioninės politikos klausimų efektyvų sprendimą, palankių Bendros žemės ūkio politikos (BŽŪP) principų įdiegimą Lietuvos žemės ūkyje.
Vardas: Neringa
Darbo pavadinimas: Lietuvos integracija į Europos Sąjungą
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 24 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 139 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_integracija_i_europos.zip
lietuvos_integracija_i_europos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: europos sajunga lietuva, es naryste, europos sąjunga, ekonominė integracija, lietuvos užsienio prekyba, žemės ūkio integracija,s cdoqfjadoao konspektai referatas lietuvos integracija i europos sajunga fjiwt ynfyfc qt husg=afqjcneb rpo k bv y_ zedhtqp_qrnasig =iwpiffkh xwqknenogkqua,s cdsqfjadoao konspektai referatas lietuvos integracija i europos sajunga k mrt mhmkj qsyvc bausg=afqjcneb rpo k bv y_ zedhtqp_qrnasig = ifsnuawmutgjhrdz ihlg,s ceqqfjae konspektai referatas lietuvos integracija i europos sajunga virt gic qoswbaxnghbausg=afqjcneb rpo k bv y_ zedhtqp_qrnasig =avukb_c bt pfiofqtq, tps, tp search.

Paieška


bottom