top


Konspektai.com > Teisė > Administracinė teisė (4)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Administracinė teisė (4). Konspektas

(Teisė. Konspektas, 32 puslapiai, 83kB)
Darbe esantys žodžiai: Administracinės teisės dalykas ir sąvoka. Administracinės teisės ir gretimų teisės šakų santykis. Administracinės teisės sistema. Administracinės teisės šaltiniai, jų rūšys. Atskaitomumas atstovaujamiesiems organams. Šakinis. Tarpšakinis (funkcijinis). Uždaviniai. Funkcijos. Valdymo organų veiklos forma. Lrv kompetencija, programa, funkcijos. Lrv aktai ir jų priėmimo tvarka. Lrv atsakomybė ir atskaitomybė. Lrv pirmininko ir ministrų teisinė padėtis, jų neliečiamumo garantijos. Lrv komisijos. Lrv ir vietos savivaldybių santykiai. 9 tema. Savivaldybių institucijos. T piliečiai. T nevalstybinės organizacijos (no). 13-1valstybinio valdybo formų sąvoka ir rūšys. Valstybinio valdymo metodų sąvoka ir rūšys. 14 tema. Valstybinio valdymo aktai. Valstybinio valdymo akto sąvoka ir juridinė reikšmė. Juridinė reikšmė. Vva bruožai. Valstybinio valdymo aktų rūšys. Kompetetingo. Valstybės ir piliečių interesais.
Vardas: Agnė
Darbo pavadinimas: Administracinė teisė (4)
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 32 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 83 kB
Bylos pavadinimas: administracine_teise_(4).zip
administracine_teise_(4).zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: savoka funkcijos sistema, administracines teises bruožai, tarpšakinis, valdymo funkcijos, savivaldybiu funkcijos, administracines teises aktai, administracinė atsakomybė, administracine teise savoka, administracine teise uzdaviniai, teisės sistema, administracinės teisės dalykas sistema, administracine teise, administracines teises uzdaviniai, teisės funkcijos, teises aktu rusys.

Paieška


bottom