top


Konspektai.com > Kita > Motyvavimas ir motyvacija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Motyvavimas ir motyvacija. Referatas

(Kita. Referatas, 10 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Iš seno yra žinoma, kad apgalvotai paveikus žmones galima pasiekti savo tikslus. tai daro vadovai savo sprendimams įgyvendinti panaudodami motyvavimo principus. Motyvavimas - savęs ir kitų raginimas veikti organizacijos ar asmens naudai. Motyvavimas, kitaip skatinimas, aktyvinimas - tai konkrečių tarpusavyje susijusių aktyvinimo priemonių ir būdų visuma, naudojama darbuotojų suinteresuotumui, aktyvumui didinti. Motyvavimas pagal t a i k y m o b ū d ą skirstomas į ekonominį ir socialinį - psichologinį, o pagal t a i k y m o o b j e k t ą - į kolektyvinį ir individualų. Anksčiau vadovai neteisingai suprato žmonių elgseną, nors jų veiksmai dažnai būdavo labai veiksmingi. Riestainio ir rimbo politika yra viena iš seniausių: nepaklusnūs naikinami, o paklusniems duodama tik tiek, kad galėtų išgyventi. Šį motyvavimo būdą derinant su specializavimu ir kooperavimu darbo našumas labai įspūdingai padidėjo ir tai dabar dar yra prisimenama. Bet gerėjo žmonių gyvenimas ir vadovai pradėjo suprasti, kad paprastas riestainis nevisada verčia žmogų uoliau dirbti. tai skatino ieškoti naujų motyvavimo problemos sprendimų.
Vardas: Aivaras
Darbo pavadinimas: Motyvavimas ir motyvacija
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: motyvavimas_ir_motyvacija.zip
motyvavimas_ir_motyvacija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo motyvavimas, darbo nasumas, motyvavimo, darbo problemos, organizacijos problemos, darbuotoju motyvavimas, organizacijos elgsena, tps, motyvacija referatas, motyvavimas, motyvacija, Motyvacija.

Paieška


bottom