top


Konspektai.com > Teisė > BK specialiosios dalies kometaras
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

BK specialiosios dalies kometaras. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 40 puslapių, 129kB)
Darbe esantys žodžiai: Nusikaltimai žmogaus gyvybei. Nužudymas. Nužudymas labai susijaudinus. Naujagimio nužudymas. Neatsargus gyvybės atėmimas. Sukurstymas nusižudyti ar privedimas prie savižudybės. Padėjimas nusižudyti. Nusikaltimai žmogaus sveikastai. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei. Išžaginimas. Seksualinis prievartavimas. Straispnis. Privertimas lytiškai santykiauti. Seksualinis priekabiavimas. Seksualinio priekabiavimo ir privertimo lytiškai santykiauti santykis ir atribojimas. Mažamečio asmens tvirkinimas. Vengimas išlaikyti vaiką. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai nuosavybei. Vagystė. Plėšimas. Turto prievartavimas. Sukčiavimas. Turtinės žalos padarymas apgaule. Nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai ekonomikai ir verslo tvarkai. Kontrabanda. Neteisėtas prekių ar produkcijos neišvežimas iš lietuvos respublikos. Neteisėta įmonės veikla. Kitos įmonės prekių ar paslaugų ženklo naudojimas. Kreditinis sukčiavimas. Skolininko nesąžiningumas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai finansų sistemai. Apgaulingas apskaitos tvarkymas ir aplaidus apskaitos tvarkymas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams. Kyšininkavimas. Tarpininko kyšininkavimas. Papirkimas. Piktnaudžiavimas. Nusikaltimai visuomenės saugumui. Teroro aktas. Nusikaltimai, susiję su disponavimu narkotikais. Nusikaltimai transporto eismo saugimui. Nusikaltimai viešajai tvarkai. Viešosios tvarkos pažeidimas. Melagingas pranešimas apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę. Nusikaltimai valdymo tvarkai. Neteisėtas valstybės sienos perėjimas. Savavaldžiavimas. Nusikaltimai valdymo tvarkai, susiję su dokumentų klastojimu. Dokumento suklastojimas ar suklastoto dokumento panaudojimas arba realizavimas.
Vardas: lalaila
Darbo pavadinimas: BK specialiosios dalies kometaras
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 40 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 129 kB
Bylos pavadinimas: bk_specialiosios_dalies_kometa.zip
bk_specialiosios_dalies_kometa.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: savizudybe, išžaginimas seksualinis prievartavimas, nuzudymas, lietuvos teisė sistema, naujagimio, neatsargus gyvybes atemimas, dokumentų klastojimas, baudžiamojo kodekso konspektai, baudziamojo kodekso specialiosios dalies konspektas, teroro aktas, sukčiavimas, išžaginim, valstybes sienos, aplaidus apgaulingas apskaitos tvarkymas, atribojimas, cdsqfjadobq konspektai referatas bk specialiosios dalies kometaras pyn t_ ojzshswbrz mgcqusg=afqjcnhhica iedo jjwbcuvxpp dqsig =nzpx_ehhrojnkynbcbeoeg, mazamecio asmens tvirkinimas, cgmqfjajocg konspektai referatas bk specialiosios dalies kometaras wulkt _ljuxb qtqj zkcwusg=afqjcnhhica iedo jjwbcuvxpp dqsig = ovplbiba_ bbzns_ xdtg.

Paieška


bottom