top


Konspektai.com > Informatika > Interneto kriminalistika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Interneto kriminalistika. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 9 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Nesaugios programinės įrangos, joje pilna klaidų, labai daug nemokančių ja naudotis arba darančių klaidų konfigūruojant serverius, net geležis kartais turi problemų. Kreditinės kortelės. E-pašto bombinimas arba spam žinučių siuntimas. Įsibrovimas į kito kompiuterį įvairiais tikslais. Virusai. Kreditinės kortelės. Bombing ir Spamming. Įsibrovimas į kito kompiuterį įvairiais tikslais. Virusai. Iii β klasė. Klaipėda. 1999 Kadangi Interneto gerųjų galimybių yra tiek daug, kad jų neina apibūdinti, nei vienu sakiniu, tai blogųjų galimybių yra lygiai taip pat daug. Kas svarbiausia, galimybės keičiasi kasdien. Jei dar prieš kelis metus kompiuterio BIOS’o sugadinimas atrodė kaip kažkokia nesąmonė ar utopija, tai dabar nuo "Černobylio" jau yra nukentėję milijonai kompiuterių. Net šiandien kai kuriems kietiems kompiuteristams atrodo, kad užsikrėsti virusu tik perskaičius elektroninio pašto žinutę ar peržiūrėjus Interneto puslapį neįmanoma, tačiau praktika sako kai ką kita. Žmonės, pirmieji išsiuntę elektroninę žinutę, buvo labai patenkinti, ilgai tai atrodė stebuklas, labai geras dalykas, tačiau net ir mažai Internetu besinaudojantis žmogus gali pasakyti, kad kartais ateina neprašytų žinučių, iš niekur. O kartais jų būna labai daug. JAV jau seniai žmonės perka įvairiausias prekes Internetu, atsiskaitydami kreditine kortele, juk tai labai patogu. O Lietuvoje (be abejo, ir kitose valstybėse) "Internautai" moka ne tik tai, jie tai pat moka nusipirkti prekių kreditine kortele, tik jiems tai beveik nekainuoja. Bet tai - tik smulkiųjų darbas, yra kietų hakerių, kurie Internetą ir kompiuterį moka nuo A iki Z, kurie sugeba įsilaužti į tokias sistemas, kur apsauga maksimali, jie sugeba ištraukti iš ten duomenis ar net juos pakeisti. O ką kalbėti, kad pasaulyje yra milijonai vargšų Internautų, po kurių kompiuterius knaisiojasi vos metus ar du praktikos turintys "hakeriukai". Absoliuti dauguma "įsilaužimų" į kompiuterius iš pasaulinio tinklo lieka...
Vardas: Gerda
Darbo pavadinimas: Interneto kriminalistika
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: interneto_kriminalistika.zip
interneto_kriminalistika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: geras zmogus, abs sistema, eima sistema, utopija, kriminalistika konspektas,s cd qfjad konspektai referatas interneto kriminalistika yyt jpdaii gtx yhfbgusg=afqjcnfyhurnot_ayzmhl _ q elnahiasig =lpckf nxtx bpimrf iew,s cgiqfjaioao konspektai referatas interneto kriminalistika jqqvtoobctabpkjy bausg=afqjcnfyhurnot_ayzmhl _ q elnahiasig = kt buoulvv_i cmw, kriminalistika konspektai, mano kompiuteris, Kriminalistika.

Paieška


bottom