top


Konspektai.com > Informatika > Kaip išmokti dirbti kompiuteriu
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kaip išmokti dirbti kompiuteriu. Referatas

(Informatika. Referatas, 3 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: 11a pauliaus b. Kaip išmokti dirbti kompiuteriu. Pabandyk ją pats!. Viena geriausių pasaulyje programų mokytis programuoti yra LOGO. Daugeliui turbūt kyla klausimas kas tas LOGO? Tai geriausiai apibūdino H. Abelsonas JAV mokslininkas: LOGO bendriniu vardu vadinama švietimo filosofija ir nuosekli programavimo kalbų, kurios padeda įgyvendinti šią filosofiją, šeima. Logo procedūrų lankstumas. Paulius pauliuxas. Vilnius 1998 -. 11a pauliaus b. Informatikos Referatas Kaip išmokti dirbti kompiuteriu Kompiuteris, kompiuteris, kompiuteris. Kas jis toks? Ką su juo galima daryti? Ar tai mechaninė ir labai kvaila mašina, o gal tai protaujanti ir labai gudri mašina? Daugelis žmonių šiais laikais sieja savo darbą, verslą ir kitus ryšius su kompiuteriais. Tačiau ar jie tikrai moka gerai dirbti juo, esa susipažinę su visomis kompiuterio galimybėmis ir sąvybėmis? Deja, anaiptol taip nėra, netgi pagalvojus, kad tuoj tuoj mes paeržengsim į XXI amžių, kuris siejamas vien tik su naujovėmis, kurios bus paremtos kompiuteriais ir kitomis protingomis mašinomis, daugelis žmonių vis dar nemoka, o gal net ir nenori mokėti bei susipažinti su kompiuteriais. Nemažai daliai žmonių ši protinga mašina atrodo baisiai ir jie paprasčiausiai nenori sau prisidaryti papildomų problemų, kurios jų manymu, atsirastų jiems pradėjus dirbti ja. Išmokti dirbti kompiuteriu tikrai nėra labai lengva, tačiau nėra ir sunku. Pirmasis žingsnis turėtų būti susipažinimas su kompiuteriu iš išorės. Daugumą kompiuterių sudaro dvi pagrindinės dalys: monitorius (vaizduoklis) ir pats kompiuteris dėžė, kurioje slypi visas šios protingos mašinos protas. Tačiau pasitaiko ir tokių, kuriuos sudaro vientisa sistema, kuomet viskas būna vienoje vietoje. Visi kompiuterio periferiniai prietaisai jungiami būtent prie tos, vadinamosios kompiuterio dėžės. Sekantis žingsnis pats svarbiausias tai mokymasis dirbti, išnaudoti kompiuterį savo tikslams. Tam įvairiems žmoniems reikia nevienodo laiko...
Vardas: Rimgailė
Darbo pavadinimas: Kaip išmokti dirbti kompiuteriu
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: kaip_ismokti_dirbti_kompiuteriu.zip
kaip_ismokti_dirbti_kompiuteriu.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: eima sistema, kaip lengvai ismokti informatika, kaipm ismokiti informatika, kai ismokti dirbti kompiuteriu, kaip ismokti informatika, kaip ismokti kompjuteri, informatika kaip ismokti, k ompiuteris mokytis dirbti su, cdeqfjac konspektai referatas kaip ismokti dirbti kompiuteriu igfxt_arnkmq axwq_ze afqjcngofgbveict xq kyuviq mx zasig = xphmvsashawxbx hdzaw, kaip ismokti dirbti kompjuteriu, noriu ismokti dirbti kompiuteriu, noriu ismokti dirbti kopiuteriu, tp search, ismok dirbti kompiuteriu pats, f, kaip ismokti kompiuter, kaip mokytis dirbti kompiuteriu, kaip išmokti dirbti kompiuteriu.

Paieška


bottom