top


Konspektai.com > Informatika > Darbo užmokesčio apskaita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo užmokesčio apskaita. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 13 puslapių, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo užmokesčio apskaita. Sukurtos programos struktūra. Vartotojo vadovas. Literatūra. Įvadas. Darbo apmokėjimas visada buvo aktuali socialinė, teisinė ir ekonominė problema. Žengiant į XXI amžių, keičiasi ekonominiai ir organizaciniai verslo ir atitinkamai darbo apmokėjimo pagrindai. Darbo apmokėjimas orientuojamas į socialinę partnerystę darbe, kai svarbus ne tik darbo apmokėjimas, bet ir jo organizavimas tokiu lygiu, kuris užtikrintų darbuotojo ir jo šeimos gyvybines reikmes tam tikroje gamtinėje aplinkoje bei jo sicalinį prestižą. Tai pagrindinis veiksnys, skatinantis kiekvienos šalies įmonių personalą našiai ir pelningai dirbti 3, p. Darbo užmokesčio apskaita - tai sunkus, didelio kruopštumo reikalaujantis darbas. Šį procesą būtina kompiuterizuoti, kadangi rankinis to paties pobūdžio darbas gerokai atsilieka nuo kompiuterinio tiek efektyvumu, tiek ir tikslumu, o svarbiausias jo trūkumas yra tai, kad jis sugaišina palyginus daug laiko, už kurį reikia mokėti atlyginimą ir tokiu būdu yra suvartojama daugybė papildomų sąnaudų, kurių galėtų ir nebūti, kompiuterizavus šį procesą. Nuo 1981 m., pradėjus plačiai taikyti personalinius kompiuterius įvairiose žmogaus veiklos srityse, apskaitos procesų kompiuterizavimas taip pat tapo vienu iš aktualiausių uždavinių personalinių kompiuterių pritaikyme. Buvo intensyviai kuriamos įvairios sistemos, kurių dėka bandyta palengvinti sudėtingus skaičiavimo procesus ir tai davė neblogų rezultatų, todėl jos buvo tobulinamos ir plėtojamos toliau. 1986 m. Kompiuterių pasaulį sudrebino programinių priemonių rinkoje pasirodžiusi nauja duomenų bazių valdymo sistema Clarion, kuri buvo tokia sėkminga, kad žaibiškai greitai išsikovojo didžiulį populiarumą tarp profesionalių sistemų kūrėjų. Nežiūrint į kompiuterio evoliucionavimą bei naujų sistemų atsiradimą, šis produktas išliko populiarus ir dabar, po 11 metų, kadangi nedaug kas jam gali prilygti savo paprastumu apskaitos sistemų projektavime ir patogumu bei efektyvumu...
Vardas: Donata
Darbo pavadinimas: Darbo užmokesčio apskaita
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: darbo_uzmokescio_apskaita.zip
darbo_uzmokescio_apskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vadovas, duomenu baziu, imoniu valdymo sistema, zmogaus problema, darbo apmokėjimo sistemos, darbo procesu, ekonominiai, buti nebuti, partn, darbo apmokėjimas, sąnaudų apskaita, darbo organizavimas, darbo užmokesčio apskaitos sistemos organizavimas, darbo apmokejimas, imoniu organizavimas, darbo apmokėjimo apskaita, darbo uzmokescio apskaitos organizavimas, darbo užmokescio apskaita, darbo uzmokescio, laiko organizavimas, socialinė apskaita, darbo užmokesčio apskaita.

Paieška


bottom