top


Konspektai.com > Informatika > Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos. Rašinys

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
(Informatika. Rašinys, 9 puslapiai, 344kB)
Darbe esantys žodžiai: Plieninės plokštelės su skyle skaičiavimas. Darbo aprašymas. Modelio braižymas. Tinklo organizavimas. Apkrovų uždėjimas. Gautų rezultatų peržiūrėjimas. Įtempimų reikšmės ir grafikai Individuali užduotis. Plokštelės braižymas ryšių įvedimas ir apkrovos uždėjimas. Gautų rezultatų peržiūrėjimas. Įtempimų reikšmės ir grafikai Išvados Plieninės plokštelės su skyle skaičiavimas. 1 Darbo aprašymas. Mūsų šio darbo tikslas yra apskaičiuoti duotos plokštelės su skyle įtempimus. Visą šį darbą darysime naudodamiesi programų paketu ALGOR, kuris yra tam ir skirtas. Šis programų paketas susideda iš kelių programų iš kurių kiekvienas skirta tam tikram skaičiavimų etapui, t.y. Modelį braižysime su viena programa, o įtempimus skaičiuosime su kita, atskira programa yra ir programa gautiems rezultatams peržiūrėti ir analizuoti. Taigi matome, kad teks dirbti su gana galingu ir dideliu programų paketu. 2 Modelio braižymas. Modelį braižysime su programa SuperDraw iš ALGOR programų paketo. Nusistatome koordinates Draw View zxy; Užsiduodame lapo išmatavimus Draw. Lapo dydį pasirenku z=200 y=200; Brėžiame stačiakampį iš atskirų linijų, kurių koordinatės parodytos paveikslėlyje; Stačiakampio kampinės koordinatės. Brėžiame apskritimą nurodydami centro koordinates ir krašto koordinates taip kaip parodyta paveikslėlyje; Apskritimo koordinatės. 3 Tinklo organizavimas. Apskritimą daliname į keturias dalis: Construct Devide nuimame žvaigždutę nuo *to lines, numbers nurodome 4 ir spaudžiame Devide; Pasukame apskritimą 450 kampu apie x ašį: Modify Rotate about x Angle įvedame 45 ir nurodome apskritimo centro koordinates, tuomet spaudžiame Rotate; Sudarome tinklą: Construct Mesh 2 object Values 10: Tada pelyte nurodome apskritimo atkarpą ir keturkampio kampą, taip gauname lygų tinklą, kuriuo reikia padengti visą nubraižytą modelį; Pakeičiame spalvą tų kraštinių kur bus pridėtos apkrovos: Modify Update object ...
Vardas: Rugilė
Darbo pavadinimas: Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 9 [?]
Rašinio dalykas: Informatikos rašinys
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 344 kB
Bylos pavadinimas: baigtiniu_elementu_metodo_pagrindai_ir_kompiuterines_technologijos.zip
baigtiniu_elementu_metodo_pagrindai_ir_kompiuterines_technologijos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: baigtiniu elementu konspektai, „baigtinių elementų metodo pagrindai“, baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos,s ce qfjaf konspektai referatas baigtiniu elementu metodo pagrindai ir kompiuterines technologijos zpqto_fccaq gbe iqcqusg=afqjcnglhv bnbrnpohngqmpd pfvsaqdwsig = sil tkvcyonohsoljaug, baigtinių elementų metodo pagrindai kursinis, baigtinių elementų metodo pagrindai, baigtiniu elementu metodo pagrindai.

Paieška


bottom