top


Konspektai.com > Teisė > Darbo teisės referatas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo teisės referatas. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 31 puslapis, 3543kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo teisės normos reguliuoja atsirandančius dirbant arba susijusius su darbu visuomeninius santykius. Pati sąvokas „darbas“ nėra teisinė sąvoka. Tai greičiau ekonominė – socialinė kategorija, apskritai apibūdinama kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ar tikslinga žmogaus veikla. Reikia pabrėžti, kad sąvoka „darbas“ naudojama ne tik fizinei žmogaus veiklai apibrėžti. Darbinė veikla taip pat pasireiškia ir intelektinės žmogaus veiklos pavidalu. Dėl šios priežasties darbo teisiniai santykiai labai dažnai yra panašūs į kitus civilinius, autorinius ar kitokio pobūdžio santykius. Tačiau, reikia pažymėti, kad dažniausiai tam, kad būtų atliktas tam tikras darbas, reikia ne vieno, o kelių žmonių pastangų, t.y. bendros darbinės veiklos. Bendras darbas – žmonių, besilaikančių vienodų elgesio taisyklių darbo proceso metu, organizuoto elgesio sistema. Tai reiškia, kad darbo teisiniuose santykiuose žmones sieja ne tik darbo rezultatas, bet ir bendros veiklos koordinavimas, bendri siekiai.
Vardas: Renata
Darbo pavadinimas: Darbo teisės referatas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 31 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 3543 kB
Bylos pavadinimas: darbo_teises_referatas.zip
darbo_teises_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: žmogaus teisės, darbine veikla referatas, darbo teisės referatas, veiklos koordinavimas, darbinė veikla referatas, tp search, referatas darbo teisės, nata, darbo teises referatai.

Paieška


bottom