top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonometrijos samprata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonometrijos samprata. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 21 puslapis, 68kB)
Darbe esantys žodžiai: Ekonometrijos samprata. Matematinių metodų naudojimo ekonomikoje istorija. Modelio samprata. Struktūrinis sistemos modelis. Kas yra ekonometrija? Ekonometrijos metodologija. Tipinės ekonomikos funkcijos. Kaštų funkcija. Gamybos funkcija. Realaus pasaulio pažinimo procesas – tai ne kas kita, kaip žinių apie gamtą ir visuomenę tikslinimas. Šiame procese, naudojant tikslesnius tyrimo metodus, užfiksuojami nauji faktai, nustatomi principai ir dėsnin¬gumai. Daugelyje fundamentalių gamtos mokslų, formuojant įvairias teorijas, neįmanoma išsiversti be matematikos. Be matematikos nuo seno neapsiėjo ir socialiniai mokslai: ekonomika, vadyba, sociologija ir kt. Ankstesniuose tyrimuose matematika paprastai naudota tik stebėjimų duomenims apdoroti ir sisteminti. Svarbia ekono¬mikos tyrimo priemone matematika tapo tik sukūrus šiuolaikinę skaičia¬vimo techniką. Vienas žymiausių ekonomistų, 1970 metų ekonomikos Nobelio premijos laureatas P.Samuelsonas taip vertina mate¬matiką: “Matematika būtina ekonomikos mokslui atnaujinti. Matematikos kalba – vienintelė galima kalba pagrindiniams ekonomikos teorijos teiginiams išdėstyti...”
Vardas: Petras
Darbo pavadinimas: Ekonometrijos samprata
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 68 kB
Bylos pavadinimas: ekonometrijos_samprata.zip
ekonometrijos_samprata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ekonomikos ese, alaus gamybos, pasaulio steb, matematika, tyrimų metodologija, gamybos teorija, ekonometrijos konspektai, pasaulio samprata, tyrimu metodologija, ekonometrijos samprata, ekonomikos esė, imanoma, gamybos funkcija ekonometrija, tp search, kas yra vadyba, ekonometrijos konspektas, gamybos vadyba, ekonometrija, ekonomika, žiniu vadyba, ekonometrijos.

Paieška


bottom