top


Konspektai.com > Sauga > Oro taršos šaltiniai Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Oro taršos šaltiniai Lietuvoje. Referatas

(Sauga. Referatas, 7 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinės dalies apžvalga. Situacijos analizė. Išvados ir pasiūlimai. Literatūros sąrašas. Per pastaruosius keletą dešimtmečių oro užterštumas visame pasaulyje labai išaugo. Tą užterštumą, kaip žinoma, įtakojo technikos vystimasis ir įvairūs kiti faktoriai, tokie kaip gamyklų naudojami chemikalai, įvairios neekologiškos elektrinės, didelis automobilių pagausėjimas ir t.t. Oro tarša žemei jau padarė daug žalos: ozono skylių Antarktidoje atsiradimas, „šiltnamio efektas“, dėl kurio pakilo visos žemės temperatūra vienu laipsniu, kas įtakojo kai kurių augalų išnykimą, žmonių sveikatos pablogėjimas, retų gyvūnų rūšių išnykimas. Dėl to visame pasaulyje jau yra įsteigta daug organizacijų, besirūpinančių žemės ekologija. Žinoma, kad Lietuvoje taip pat. Lietuvos aplinkos apsaugos problemos - tai paviršinių ir požeminių vandenų, oro bei dirvožemio tarša, pavojingų atliekų susidarymas. Tai ir kraštovaizdžio bei biologinės įvairovės mažėjimas, neracionalus gamtinių išteklių naudojimas. Kai kurios iš šių problemų yra sunkiau sprendžiamos, kitos - lengviau. Dabartinės Lietuvos aplinkos apsaugos pagrindinis tikslas - užtikrinti subalansuotą šalies vystymąsi, išlaikant sveiką gamtinę aplinką, išsaugant kraštovaizdžio ir biologinę įvairovę optimizuojant gamtonaudą. Šioje aplinkos apsaugos strategijoje prioritetas suteiktas vandens ir oro problemoms išspręsti, reikiamą dėmesį skiriant visiems vandens ir oro apsaugos tikslams bei prioritetiniams tikslams kitose aplinkosaugos srityse.
Vardas: Edita
Darbo pavadinimas: Oro taršos šaltiniai Lietuvoje
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Saugos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: oro_tarsos_saltiniai_lietuvoje.zip
oro_tarsos_saltiniai_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: siltnamio efektas, automobiliu tarsa, aplinkosaugos, biologine aplinkos tarsa, atlieku, atliekų problemos lietuvoje pasaulyje, oro uzterstumas lietuvoje, lietuvos uzterstumas, organizacijų įvairovė, biologine tarsa, oro tarsa, uzterstumas lietuvoje, ekologija, gamtonauda, Oro tarsa, žmoniu sauga, oro tarša lietuvoje, biologinė aplinkos tarsa, situacijos analize,s chiqfjaj konspektai referatas oro tarsos saltiniai lietuvoje ps et ch mn qxamp m afqjcnecgbhatuokx fy ez_el toax bqsig = eewc ukcjpvs _a, vandens tarsa, taršos šaltiniai lietuvoje, oro tarša, oro uzterstumas, dirvozemio tarsa.

Paieška


bottom