top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > Naujos prekės įvedimas į globalią rinką
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Naujos prekės įvedimas į globalią rinką. Referatas

(Lietuvių kalba. Referatas, 10 puslapių, 94kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Naujo gaminio sukūrimas. Naujo gaminio įvedimas į pasirinktas šalis. Naujos prekės pasiskirstymo kanalai. Naujos prekės atpažinimas pasitelkiant rėmimo komplekso elementus. Naujos prekės kainos nustatymas. Išvados. Produkto sukūrimas yra labai sudėtingas ir kompleksiškas uždavinys įmonei, todėl marketingo specialistams tenka didžiulė atsakomybė, nes nuo to, kaip jie įvertins rinkos galimybes priklausys ar būsimas produktas objektyviai tenkins vartotojų poreikius ir bus perkamas. Kūrimo procesas prasideda nuo supratimo, ko pirkėjas iš tikrųjų nori iš produkto. Naujų produktų įsisavinimas yra esminiai svarbus ilgalaikių įmonių gerovei. Tai ypač tinka toms įmonėms, kurios turi didelius augimo tikslus. Vartotojai noriai priima naujus ir pagerintus produktus, kurie geriau patenkina jų poreikius. Suprantant naujų produktų įsisavinimo svarbą augti siekiančiai įmonei, reikia taip pat žinoti, kad inovacija reikalauja didesnės rizikos bei nemažų kapitalinių investicijų.
Vardas: Ingrida
Darbo pavadinimas: Naujos prekės įvedimas į globalią rinką
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Lietuvių kalbos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 94 kB
Bylos pavadinimas: naujos_prekes_ivedimas_i_globalia_rinka.zip
naujos_prekes_ivedimas_i_globalia_rinka.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: prekės ivedimas, naujo produkto kurimo procesas, marketingo inovacija, ceiqfjacobq konspektai referatas naujos prekes ivedimas i globalia rinka tq dt kpcmg wbwrngfdwusg=afqjcnhhgczqcpqz rh_ulmyag qflas asig =gnztneo_npkvdsa iuuibq, tp search, referatas naujo produkto ivedimas i rinka,s cfaqfjafobq konspektai referatas naujos prekes ivedimas i globalia rinka croat gzfutx qwa azydgusg=afqjcnhhgczqcpqz rh_ulmyag qflas asig =k tonu rqhfkqrtyfjevla, naujo produkto kurimas, produkto inovacija, inovacija, kaip imonei ivesti nauja preke i rinka, Naujos prekės įvedimas į rinką, naujos prekes referatas, naujos prekes ivedimas rinka.

Paieška


bottom