top


Konspektai.com > Geografija > Beneliuksas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Beneliuksas. Referatas

(Geografija. Referatas, 22 puslapiai, 36kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Beneliuksas. Geografinė padėtis ir reljefas. Klimatas ir regiono gyventojai. Belgija. Šalies istorija. Šalies vėliava, valdymo forma, kalba ir religija. Belgijos sostinė – briuselis. Grand place. Musee du costume et de la dentelle. Palais royal ir kiti lankomi objektai. Kiti belgijos miestai. Nyderlandai. Šalies istorija. Nyderlandų vėliava, valdymas, kalba ir religija. Amsterdamas – tikroji sostinė. Rijksmuseum. Oude kerk. Museum amstelkring. Raudonųjų žibintų kvartalas. Museum het rembrandthuis. Joods historisch museum. Nieuwe kerk. Kiti lankytini objektai amsterdame. Kiti nyderlandų miestai ir lankomi objektai. Tulpės– nyderlandų pasididžiavimas. Liuksemburgas. Trumpa šalies istorija. Valstybės vėliava, valdymo forma ir kalba. Sostinė – liuksemburgas. Lankytinos vietos sostinėje. Kiti miestai ir lankytini objektai. Literatūros sąrašas. Beneliuksas – tai sąvoka, kuri dažnai yra vartojama kalbant apie tris vakarų Europoje įsikūrusias kaimynines valstybes – Belgiją, Nyderlandus (Olandiją) ir Liuksemburgą. Santrumpa buvo sukurta iš šalių pavadinimų pirmųjų skiemenų: België (Belgija) + Nederland (Nyderlandai arba Olandija) + Luxemburg (Liuksemburgas). Beneliukso sąvoka yra vartojama yra oficialiame kontekste, kai kalbama apie šias tris šalis vienijančią ekonominę sąjungą, kuri buvo įkurta 1958 metais pasirašius bendradarbiavimo sutartį Hagoje. Darbo tikslas – pristatyti tris Beneliukso šalis: Belgiją, Nyderlandus ir Liuksmeburgą. Darbe siekiama apžvelgti kiekvienos iš šių šalių istoriją, vėliavą, valdymo formą, religiją, gamtinius ir kultūrinius išteklius, lankomiausius šalies objektus, svarbią informaciją turistui bei įdomiausius faktus apie šalį.
Vardas: Julius
Darbo pavadinimas: Beneliuksas
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 22 [?]
Referato dalykas: Geografijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 36 kB
Bylos pavadinimas: beneliuksas.zip
beneliuksas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo vietos, nyderlandai, darbo istekliu, olandija, geografine padetis, belgija, kas yra beneliuksas, beneliukso kalba, beneliukso šalys, vėliava, amsterdamo lankytinos, beneliukso lankomiausios vietos,s cfaqfjaf konspektai referatas beneliuksas tebht roken qs ikivcausg=afqjcng qrxhn_gnrdymwhoezmkl b gsig =uj z _ imvxgkgm i bz g, tp search, liuksemburgo valdymo forma, beneliukso salys su veliavomis, beneliukso regiono, beneliujkso salių valdymo forma, beneliukso valdymo forma, beniliukso saliu valdymo forma, beneliukso valdymas, liuksemburgas lankytinos vietos, belgijos, beneliuksas savoka, beneliukso saliu klimatas.

Paieška


bottom