top


Konspektai.com > Muzika > Čaikovskis romantinės muzikos kontekste
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Čaikovskis romantinės muzikos kontekste. Interpretacija

(Muzika. Interpretacija, 2 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Mano potėmė Čaikovskis romantinės muzikos kontekste.Romantizmas – tai 19 a. Pirmosios pusės kultūrinis judėjimas: filosofinių ir estetinių meninių idęjų bei tendencijų visuma. Romantizmas užvaldė visas meno sritis – poeziją, muziką, tapbą. Romantikai iškėlė menininko reikšmę, jo kūrybinės vaizduotės galią. Jie tikėjo, kad tikrąjį, begalinį ir amžiną pasaulį atveria intuicija,sapnas,vaizduotė.Romantikai, o ypač kompozitoriai vylėsi, kad muzikoje galima įgyvendinti svajonę, sukurti visai kitą pasaulį, kuriame vyraus harmonija, ramybė ir palaimą. Iš visų menų romantiku nuomone, tik poezija ir muzika atskleidžia visatos esmę ir priartina žmogų prie dieviško prado.Vienas iš tokių talentingų kompozitorių , kuris apdovanotas dieviškoju įkvėpimu, buvo P.I Čaikovskis.
Vardas: Vytautas
Darbo pavadinimas: Čaikovskis romantinės muzikos kontekste
Kategorija: Muzika
Darbo tipas: Interpretacija
Puslapių skaičius: 2 [?]
Interpretacijos dalykas: Muzikos interpretacija
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: lietuviu_kalbejimas.zip
lietuviu_kalbejimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: caikovskis romantizmas,s cgmqfjaf konspektai referatas caikovskis romantines muzikos kontekste inq sejkoh gtsz jbcqusg=afqjcnfow knqarjqq_way rchn z ncpa, čaikovskis referatas romantizmas, antika, romantizmas, čaikovskis.

Paieška


bottom