top


Konspektai.com > Psichologija > Konfliktų tipai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konfliktų tipai. Referatas

(Psichologija. Referatas, 7 puslapiai, 53kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Vidiniai ir socialiniai konfliktai. Tarpasmeniai konfliktai. Pagrindiniai konfliktų tipai. Konflikto schema. Išvados. Literatūra. Žodis „konfliktas“ yra kilęs iš lotynų kalbos „conflictus“ – susidūrimas – tai priešingų tikslų, interesų, pozicijų, nuomonių ar požiūrių susidūrimas, rimti nesutarimai, kurių metu žmogų užvaldo nemalonūs jausmai ar išgyvenimai. Su konfliktais mes susiduriame visur: tiek namuose, tiek darbe, tiek draugų būryje. Netgi kai atrodo nėra su kuo konfliktuoti, kažkas ima graužti mus iš vidaus t.y. neišsprendžiamos problemos, neramumai kylantys viduje, kurie kartais daug stipriau kankina nei konfliktinės situacijos su kitais asmenimis. Būtų nuostabu jeigu žmogus savo gyvenime galėtų išvengti konfliktų kylančių tiek jo paties viduje, tiek bendraujant su kitais asmenimis tačiau tai pavyksta labai retam iš mūsų.
Vardas: Lijana
Darbo pavadinimas: Konfliktų tipai
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 53 kB
Bylos pavadinimas: psichologijos_referatas_konfliktu_tipai.zip
psichologijos_referatas_konfliktu_tipai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: konfliktas konfliktai, konfliktų, socialiniai konfliktai, konfliktai, konfliktu tipai referatas, konfliktas, chqqfjai konspektai referatas konfliktu tipai hsgwt uajirntaaj emcbausg=afqjcneqdlondakqko ievvuawt pqsig =owowfjoxoic h uhtpkyow, referatas konfliktu tipai,s chyqfjai konspektai referatas konfliktu tipai p imtncxhtqaz__mgbqusg=afqjcneqdlondakqko ievvuawt pqsig = q pllpuzgu gsfnfjta,s cheqfjaj konspektai referatas konfliktu tipai waat whg mj gse aspdwusg=afqjcneqdlondakqko ievvuawt pqsig =attwtfngy tof prmbbkgq.

Paieška


bottom