top


Konspektai.com > Informatika > Microsoft Office programų paketo pritaikymas ekonomikos ir vadybos mokslų studijose
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Microsoft Office programų paketo pritaikymas ekonomikos ir vadybos mokslų studijose. Referatas

(Informatika. Referatas, 8 puslapiai, 1297kB)
Darbe esantys žodžiai: Microsoft office programų paketo pritaikymas ekonomikos ir vadybos mokslų studijose. Įvadas. Ms excel. Formulės ir funkcijos. Lentelė. Excel formulių ir funkcijų pavyzdys. Duomenų vaizdavimas grafikuose. Diagramų tipai. Ms access. Duomenų bazės lentelės pavyzdys. Išvados. Vis didėjantis informacijos srautas skatina kurti informacinę visuomenę , kuri norėdama efektyviai susiteminti gaunamas žinias privalo naudotis kompiuteriais ir įvairiomis jų progamomis. Tai mokėti ypač svarbu akademiniam sluoksniui, tarp jų ir studentams. Čia pateiksiu MS Excel ir MS Access valdymo ypatumus ir galimybes, kuriuos sužinojau taikomosios informatikos praktinių darbų metu. Darbo objektas – Microsoft Office programų paketas. Dirbsime su MS Excel ir MS Access. Darbo tikslas – atskleisti darbo su MS Office privalumus. Darbo uždaviniai: remiantis taikomosios informatikos praktinių užsiėmimų metu atliktomis užduotimis MS Excel ir MS Access veikimo pobūdį ir privalumus.
Vardas: Evaldas
Darbo pavadinimas: Microsoft Office programų paketo pritaikymas ekonomikos ir vadybos mokslų studijose
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 1297 kB
Bylos pavadinimas: informatikos_referatas.zip
informatikos_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: duomenų bazė, microsoft excel galimybes referatas, ms excel ir ms access taikymas ekonomikos ir vadybos mokslų studijose, valdymo uždaviniai, microsoft office programų paketo pritaikymas ekono, microsoft office nemokamas referatas, microsoft access referatas, ms excel ir ms access taikymas, informatikos referatas apie ekseli, Microsoft Office programų paketo pritaikymas ekono, isvados ms access referatas, excel taikymas, EXCEL taikymas, referatas informatikai, ccgqfjaa konspektai referatas taikomosios informatikos referatas ge pt_qwc nm qx hcnpcwusg=afqjcngeh ra j ioqbvh omi jj owa,s ccqqfjaa konspektai referatas taikomosios informatikos referatas uhxct__jbjoz qpnh_ fcausg=afqjcngeh ra j ioqbvh omi jj owa, tp search, apie microsoft office referatas, microsoft referatas, informatika studijose referatas ms excel.

Paieška


bottom