top


Konspektai.com > Edukologija > Ekologinė statyba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekologinė statyba. Referatas

(Edukologija. Referatas, 11 puslapių, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Ekologinė statyba. Natūralios medžiagos. Šiuolaikinės statybinės medžiagos. Kodėl reikia statyti iš natūralių medžiagų. Produkcija iš bambuko. Molinio namo privalumai. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Natūrali arba ekologinė statyba – tai tokia statyba, kai projektuojant, įrengiant ir eksploatuojant pastatus, stengiamasi sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir pagerinti gyventojų gyvenimo kokybę. Neretai apsižvalgę sprendžiame graži, turtinga ar saugi aplinka, tačiau rečiau susimąstome, o kas yra giliau po mūsų kojomis. O tyrinėjant randame, kad daugumoje po storesniu ar plonesniu augalinio grunto sluoksniu slūgso Lietuvoje seniai išbandytos statybinės medžiagos – molio klodai, iš kurio, pritaikius šiuolaikinės statybos technologijas, galima pastatyti šiltus, ekologiškai švarius gyvenamuosius namus ir kitus statinius.
Vardas: Simona
Darbo pavadinimas: Ekologinė statyba
Kategorija: Edukologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Edukologijos referatas
Parsisiųsta: 22 kartus.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: ekologine_statyba.zip
ekologine_statyba.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: augal, pastatu statybos technologija, technologija statyba, statybines medziagos, ekologinė statyba tai, diplominiai darbai ekologiska statyba, ekologine statyba referatas, ekologinė statyba, ekologinės statybos konspektas, referatas apie ekologinę statyba, ekologinės statybinės medžiagos referatas, statybinės medžiagos, ekologine statyba lietuvoje, ekologiska statyba,s ccyqfjaa konspektai referatas ekologine statyba jrkdt boi borp gpigusg=afqjcnh hcbenxl ipuwrvb blfv dfbfwsig =f jkj msdxsjt wd toksa, ekologine.

Paieška


bottom