top


Konspektai.com > Ekonomika > Bankų būsto paskolų gyventojams palukanų normų analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Bankų būsto paskolų gyventojams palukanų normų analizė. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 24 puslapiai, 61kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Bankų būsto paskolų teorinis aspektas. Paskolų samprata ir klasifikacija. Būsto paskola gyventojams. Palūkanos ir jas lemiantys veiksniai. Suteiktų būsto paskolų gyventojams palūkanų normų analizė. Namų ūkiams suteiktų naujų paskolų būstui litais palūkanų normų analizė. Namų ūkiams suteiktų naujų paskolų būstui eurais palūkanų normų analizė. Namų ūkiams suteiktų naujų paskolų būstui eurais ir litais palyginimas. Išvados. Literatūra. Nuo senų laikų, kai tik atsirado bankai, žmonės skolinosi vieni iš kitų. Tenka skolintis perkant ar statant būstą, įsigyjant vieną ar kitą brangesnį daiktą. Įmonės skolinasi verslui vystyti, bankai - kad galėtų suteikti kreditus, valstybė - ilgalaikėms ekonominėms arba socialinėms programoms vykdyti, gyventojai, kad patenkintų savo augančius poreikius. Vieni norime už savo pinigus gauti palūkanų, kiti – sutinkame sumokėti palūkanas, kad tik pavyktų pasiskolinti pinigų. Pinigai į rinką paprastai patenka per komercinius bankus, todėl bankai ir nustato palūkanų normas bei jas keičia, priklausomai nuo pinigų paklausos ir pasiūlos. Žiūrint į tai, kad bankai siūlo vis daugiau ir daugiau įvairių paskolų rūšių, suteikdami tinkamas sąlygas jas įsigyti, tačiau ir su atitinkama palūkanų norma skatina gyventojus vartoti. Bankai pritraukia gyventojus vartoti paskolas įvairiausiais būdais, taip didėja gyventojų skolinimosi apimtys Lietuvoje. Taip pat turės didėlės įtakos gyventojų pasirinkimui vartoti paskolas ir ekonominė, socialinė krizė su kuria šiomis dienomis ir susiduria daugelis gyventojų. Tai padidina didesnį vartojimą ir visus šiuos nepaliaujamai judančius pinigų srautus. Pasirinkta kursinio darbo tema – Lietuvos bankų būsto paskolų gyventojams palūkanų normų analizė – yra aktuali, nes banko uždavinys – suteikti paskolas tiems, kurie nori investuoti arba ką nors įsigyti. Tuo reiškiasi jų gyvybiškai svarbi funkcija visoje ekonomikoje. Paskolos vartotojams sudaro sąlygas atskiriems gyventojams bei šeimoms naudotis prek
Vardas: Ieva
Darbo pavadinimas: Bankų būsto paskolų gyventojams palukanų normų analizė
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 24 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 61 kB
Bylos pavadinimas: banku_busto_paskolu_gyventojam.zip
banku_busto_paskolu_gyventojam.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: palukanos, banko palūkanos, būsto paskola, būsto paskolų, bankų, lietuvos banku suteiktu busto paskolu analize, lietuvos rinka, poreikiu, pinigai bankai, paskola banko, imone krize tai, busto paskolos, busto kreditu analize, imones analize, banku paskolos, banko analizė, analize imones, banko paskola, paskolos samprata, paskolu samprata, paskolu rinka, paskolų palūkanos, banko bustu paskola, bankai, banku analize, busto paskola,s cf qfjab konspektai referatas banku busto paskolu gyventojams palukanu normu ana m wlt__codok gsa mwicqusg=afqjcne zejfcgqn vw kid lje tjdqsig =vd ju mhud dme ura,s ceuqfjaa konspektai referatas banku busto paskolu gyventojams palukanu normu ana z gft h jqkf gsmyby awusg=afqjcne zejfcgqn vw kid lje tjdqsig = uz dbyu zmnf b nw.

Paieška


bottom