top


Konspektai.com > Teisė > Konstitucinė teisė 13
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstitucinė teisė 13. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 34 puslapiai, 56kB)
Darbe esantys žodžiai: Valstybine valdzia kaip konstitucinis teisinis institutas, LR valstybines valdzios sistema, valstybes kontrole ir seimo kontrolieriai, valstybes kontrole, rinkimai, plebiscitai, referendumai, rinkimu klasifikavimas, rinkimu teises šaltiniai, rinkimu teises konstituciniai principai, tiesioginiai rinkimai, lygus rinkimai, slaptas balsavimas, rinkimu vykdymo viešumas, viešas balsavimas, rinkimu organizavimo ir vykdymo tvarka, rinkimu komisiju sudarymas, rinkeju registracija, kandidatu iškelimas, agitacija, balsavimas, balsu skaiciavimas, rinkimu sistemos, Lietuvos respublikos seimas, apkaltos procesas, Lietuvos respublikos seimo nario statusas, istatymu leidyba Lietuvoje, Lietuvos respublikos prezidentas, Lietuvos respublikos vyriausybe, Lietuvos respublikos konstitucinis teismas, teismas ir teisingumas Lietuvos respublikoje, vietos savivalda ir valdymas. Valstybine valdzia - socialines valdzios atmaina, kuri pasireiškia ivairiais aspektais. Iš vienos puses tai socialinio valdymo priemone, reg. santykius tarp zmoniu, valdymo subjektu ir objektu. Šie santykiai (tarp ivairiu socialiniu grupu, valdymo subjektu ir objektu) uztikrina valdingos valios išskyrima bei susijusi su galimybe paveikti kt. asmenis. Valdzia naudoja ypatinga poveiki ir sistema - galimybe primesti savo valia. Konstitucijoje yra terminas Valstybes valdzia - naudojamas apibreziant valdzios pobudi bei šaltini. Yra itvirtinta, kad valdzia priklauso tautai, akcentuojama, kad tauta - bet kokios valdzios šaltinis. Pastaraisiais metais terminas valdzia yra keiciamas i suvereniteto samprata. Išvengiama valdzios termino daugiareikšmiškumo (vykdomoji valdzia, istatymu leidybos valdzia ir kt.).
Vardas: Tomas
Darbo pavadinimas: Konstitucinė teisė 13
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 34 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 56 kB
Bylos pavadinimas: konstitucine_teise_13.zip
konstitucine_teise_13.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: rinkimu samprata, eima sistema, rinkimu sistemos, konstitucinė teisė, vietos savivalda konstitucijoje, lietuvos valdymo sistema, apkaltos samprata, slaptas balsavimas, referendumai, valstybes kontrole, valstybine kontrole, seimo kontrolieriai, rinkimų teisės konstituciniai principai, konstituciniai valstybes organizavimo principai, konstitucinis teisinis statusas, seimo konstitucinis statusas, seimas, konstitucine teise.

Paieška


bottom