top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Bendravimas. Referatas

(Psichologija. Referatas, 21 puslapis, 36kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Bendravimas. Žodinis bendravimas. Nežodinis bendravimas. Poreikis bendrauti. Asmenybė ir bendravimas. Socialinis suvokimas. Bendravimas internete. Konfliktai. Bendravimas ir indidualūs skirtumai. Išvados. Literatūra. Bendravimas – suteikia mums galimybę pasireikšti, sužinoti begalę naudingos ar mus dominančios informacijos. Ne visada mūsų bendravimas yra vien žodžiai, sakiniai, didžiąją dalį informacijos sužinome vien iš pašnekovo kūno kalbos, jo gestų, veido išraiškos. Atsižvelgę į jo siunčiamus signalus nusprendžiame ar žmogus klausosi, ar jam įdomu, ar pritaria jūsų nuomonei. Kūno kalba dažniausiai yra sąmoningai nepavaldi protui, pirminės emocijos be galo daug pasako apie pašnekovą, tačiau kai kurie žmonės išmoksta kontroliuoti savo emocijas, gestus. Tokie žmonės nenori rodyti savo tikrų jausmų. Todėl su vienais bendraujant jaučiamės atsipalaidavę ir susidomėję, o su kitais įsitempiame ir sunerimę. Labai svarbu ne tik mokėti tinkamai bendrauti, bet suprasti kito žmogaus gestų kalbą. Norėdami kokybiškai bendrauti su žmonėmis, turime ne pamiršti, kad bendravimas turi būti abipusis procesas. Bendravime turi dalyvauti du asmenys, šnekantysis ir klausantysis, kitaip tai nebus tinkamas bendravimas. Labai dažnai žmonės turintys bendravimo sutrikimų nemoka kitų sudominti savo kalba arba nemoka klausytis, bet mėgsta daug kalbėti. Tokie žmonės dažniausiai nerodo per didelio susidomėjimo pokalbio tema, nemoka ar nenori parodyti savo jausmų, jų mintys yra kažkur kitur ir todėl jie nesuteikia pašnekovui atgalinio ryšio. Norint tinkamai bendrauti būtinas akių kontaktas, atitinkama veido išraiška, išreikštas susidomėjimas.
Vardas: ELENA
Darbo pavadinimas: Bendravimas
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 36 kB
Bylos pavadinimas: bendravimas.zip
bendravimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: zodinis bendravimas, akiu ivadas, skirtumai, bendravimas internete, asmenybe, gestu kalba,s chuqfjaj konspektai referatas psichologija qhcdt uyj rs qtj pdgusg=afqjcngkav _xgtbfmgd slr mpucuca, bendravimo procesas,s cgiqfjag konspektai referatas psichologija hgx cfkyqx axym jcbqusg=afqjcngkav _xgtbfmgd slr mpucucasig =uezgxgjrqzzzh sryq _ q, žodinis bendravimas, kuno kalba, socialinis suvokimas, bendravimas referatas.

Paieška


bottom