top


Konspektai.com > Psichologija > Konfliktinės situacijos mokykloje X analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konfliktinės situacijos mokykloje X analizė. Kursinis

(Psichologija. Kursinis, 22 puslapiai, 49kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Lentelė (autorių indėlis į bendrą darbą). Literatūros apžvalga. Konflikto samprata. Konfliktų klasifikacija ir stadijos. Konfliktų priežastys. Pagrindiniai konfliktų sprendimo būdai. Konfliktinės situacijos analizė. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra. Šių dienų visuomenė socialinių santykių požiūriu apibūdinama kaip probleminė, konfliktiška. Konfliktas vienas pagrindinių socialinių reiškinių, kylančių tarp įvairiausių žmonių grupių. Reikėtų nepamiršti, kad galimybės visapusiškai ir maloniai bendrauti vieniems su kitais yra susijusios su gebėjimu spręsti ir valdyti konfliktines situacijas. Kurios neigiamai veikia tiek mokinių, tiek pedagogų santykius, todėl daugiau dėmesio reikėtų skirti bendradarbiavimo kultūros ugdymui. Pastaruoju metu dauguma filosofų ir pedagogų savo moksliniuose darbuose nemažai dėmesio skiria ugdytojų ir ugdytinių tarpusavio bendravimo problemai, teoriškai pagrįsdami darnaus bendravimo su vaikais dėsningumus ir jo apraiškas, atskleisdami juos savo tiesioginėje pedagoginėje veikloje. Tačiau konfliktai šiandieninėje mokykloje išlieka aktuali problema. Mokykloje vis dažniau prabylama apie tam tikras situacijas, kurias būtų galima įvardinti konfliktiškomis. Kokie konfliktai vyrauja mokyklose, kokios jų kilimo priežastys, kaip jie dažniausiai reiškiasi, kokios taikomos konfliktų sprendimo strategijos – mažai tyrinėta. Remiantis moksliniais tyrimais, maždaug kas dešimto vyresniųjų klasių mokinio ir mokytojų santykiai šalti ar net priešiški; kas antras moksleivis patiria mokytojų pažeminimą: mokytojai šiurkštūs, išlieja ant mokinių susikaupusį pyktį, be pagrindo kaltina, draugų akivaizdoje priekaištauja dėl gabumų stokos ir panašiai [3]. Problemos aktualumas sąlygojamas tuo, kad moksleivių ugdymo rezultatai tiesiogiai priklauso nuo psichologinio klimato, nuo mokyklos bendruomenės tarpusavio supratimo, atsidavimo siekiamam tikslui, bei sugebėjimo dirbti komandoje. Remdamiesi tuo pasirinkome išanalizuoti konfliktinę situaciją kilusią vienoje bendrojo lavinimo mokykloje. Darbo tikslas – remiantis konflikto psichologijos bei edukologijos žiniomis atlikti konfliktinės situacijos X mokykloje analizę. Darbo uždaviniai: 1. Susipažinti su konflikto samprata, konfliktų klasifikacija bei stadijomis. 2. Išsiaiškinti, kokios yra pagrindinės konfliktų priežastys ir kokie galimi konfliktų sprendimų būdai. 3. Susipažinti su konfliktine situacija. 4. Įvertinti galimą konfliktinės situacijos sprendimo būdą. Metodika. Šiame darbe buvo naudojami rekomendacinio pobūdžio leidiniai, mokslinės literatūros šaltiniai ir internetinių svetainių teiginiai.
Vardas: Evelina
Darbo pavadinimas: Konfliktinės situacijos mokykloje X analizė
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 22 [?]
Kursinio dalykas: Psichologijos kursinis
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 49 kB
Bylos pavadinimas: konfliktines_situacijos_mokykl.zip
konfliktines_situacijos_mokykl.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: konfliktines situacijas mokykole, konfliktines situacijos mokykloje analizė, bendravimo psichologija mokykloje situacijos analizė, ugdymo samprata,s cg qfjaiob konspektai referatas konfliktines situacijos mokykloje analize qju le ynibkvl c dusg=afqjcneypfohdro tlmjvimoxlqsig =pjodnegh ddn ly yotw, konfliktines situacijos darbe,s cfeqfjaf konspektai referatas konfliktines situacijos mokykloje analize oxt reswdouaisnunusg=afqjcneypfohdro tlmjvimoxlqsig =jhcaautxjtdiwsdtgaw eg, konfliktines analizes pavyzdys, cfaqfjaf konspektai referatas konfliktines situacijos mokykloje analize b jwt hf ak gskzr afqjcneypfohdro tlmjvimoxlqsig =oabiayegvutbs wgxq, konfliktines situacijos tarp mokiniu ir mokytoju, situacija mokykloje analize, psichologija konfliktines situacijos analize, konfliktu sprendimo budai, isanalizuota konfliktine situacija mokykloje, konfliktines situacijos mokykloje, konfl.

Paieška


bottom