top


Konspektai.com > Apskaita > Ilgalaikio turto apskaita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ilgalaikio turto apskaita. Kursinis

(Apskaita. Kursinis, 20 puslapių, 66kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė dalis. Ilgalaikio turto esmė ir rūšiavimas. Ilgalaikis materialusis turtas. Ilgalaikis nematerialusis turtas. Ilgalaikio nematerialiojo turto vertės nustatymas. Ilgalaikio nematerialiojo turto amortizacija. Ilgalaikio finansinio turto apskaita. Ilgalaikio turto apskaitos dokumentavimas. „Civilizacija yra komercijos tėvas, o apskaita – komercijos vaikas. “ H. Givens (1 šalt., 6psl.) Apskaita vystėsi kartu su žmonijos civilizacija. Pagrindinis veiksnys, paskatinęs apskaitos atsiradimą, yra visuomeninio darbo pasidalijimas, nes būtinumas skaičiuoti daiktus gali iškilti atsiradus mainams arba pasikeitus gamybinei veiklai. Apskaitininkai dalyvavo miestų amatų plėtime, formavo sveikatos ir skaičių sąvokas. Jie ir išrado dvejybinę buhalteriją. Šis išradimas labai padėdavo išgelbėti verslininkus nuo bankroto, padėjo skatinti pasitikėjimą kapitalo rinka. O mūsų laikais ypač buhalterinė apskaita – svarbi dalis, norint kurti ar vystyti įmonę. Laisvos rinkos sąlygomis apskaita yra informacijos perdavimo apie ūkinės – komercinės įmonės veiklą šaltiniu tiems, kurie suinteresuoti tos įmonės veiklos rezultatais. Apskaita teikia bazinius duomenis, kuriais visi, įtraukti į ūkinę veiklą, turi grįsti savo ūkinius sprendimus. Tai nėra vien tikslus ekonominės padėties matavimas. Apskaita turi užtikrinti geros kokybės informaciją, kuria būtų patenkinti ir išoriniai, ir vidiniai vartotojai. (1 šalt., 7 psl.) Rinkos ekonomikos sąlygomis įmonė savanoriškai pasirenka vidinę apskaitos sistemą. Tačiau labai svarbu, kad ji būtų tvarkoma racionaliai bei teiktų objektyvią ir naudingą informaciją. Dar vienas svarbus kriterijus – neprieštarauti Tarptautiniams apskaitos standartams ir Europos Sąjungos dyrektyvoms.
Vardas: Renata
Darbo pavadinimas: Ilgalaikio turto apskaita
Kategorija: Apskaita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 20 [?]
Kursinio dalykas: Apskaitos kursinis
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 66 kB
Bylos pavadinimas: ilgalaikio_turto_apskaita.zip
ilgalaikio_turto_apskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ilgalaikio materialiojo turto, civilizacija, įmonės veikla buhalterinė apskaita, ilgalaikis materialusis turtas, ūkinė veikla, amortizacija, buhalterine apskaita, ilgalaikio finansinio turto apskaita, ilgalaikio turto apskaita diplominis, ilgalaikio turtas,s chaqfjae konspektai referatas ilgalaikio turto apskaita mh ot_qpkmhnhae u_mafqjcnfegbjrirutttwglrfc yd gsig =hhpqyb bqoq yyv kgfhla, ilgalaikis materialus turtas, dokumentavimas, ilgalaikis turtas, ilgalaikio turto apskaita, nematerialusis turtas.

Paieška


bottom