top


Konspektai.com > Teisė > Konstitucinė teisė 21
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstitucinė teisė 21. Referatas

(Teisė. Referatas, 30 puslapių, 69kB)
Darbe esantys žodžiai: Konstitucinės teisės sąvoka, reguliavimo dalykas, metodas. Konstitucinės reisės reguliavimo dalykas. Kontitucinės teisės normos,rūšys ir ypatumai. Juridiniai faktai –įvykiai ar veiksmai, kurie lemia. Kolizijų sprendimo būdai. Laikinojo Pagrindinio įst.ypatybės. LR 1992 –ųjų metų Konstitucija. Konstitucijos apibrėžimai. Stabilizavimo f-ja pasireiškia.Racionalizavimo(organizavimo. Apsaugos f-ja. konstitucijos aiškinimas. Teleologinis aikinimo metodas. Žmogaus ir piliečių teisės ir laisvės. teisių ir laisvių grupės. pagal paskirtį ir pobūdį. Pagal principinę reikšmę ir teisinio įtvirtinimo lygmenį. Teisė būti laisvam. teisė būti laisvam. Nuosavybės neliečiamumas. Teisė į žmogaus būsto neliečiamumą. LR ekonominės ir politinės sistemos konstituciniai pagrindai. Teisė turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Informacijos teisė. respublikos prezidento rinkimų tvarka. įgaliojimų nutrūkimas. valstybės valdžios funkcijos. 1.funkcijų atribojimas. 2. Įstatymų leidyba.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Konstitucinė teisė 21
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 30 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 69 kB
Bylos pavadinimas: konstitucine_teise_21.zip
konstitucine_teise_21.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ekonomines sistemos, rinkimų teisė, konstitucine teise, igaliojimu, konstitucijos reiksme, konstitucijos įstatymų aiškinimas, h, teise buti laisvam, konstitucines teises referatas, konstitucijos funkcijos, zmogaus teisiu ribojimas, teises pagrindai, konstitucines teisės, konstitucines teises, juridiniai faktai, konstitucinės teisės sąvoka.

Paieška


bottom