top


Konspektai.com > Aplinka > Aplinkos kontrolės mokomoji praktika. Praktikos ataskaita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Aplinkos kontrolės mokomoji praktika. Praktikos ataskaita. Tyrimas

(Aplinka. Tyrimas, 12 puslapių, 181kB)
Darbe esantys žodžiai: Studento praktinio mokymo sutartis. Įvadas. Darbo prietaisai.spektrofotometras.laboratorinis ph metras. Konduktometras.drumstomatis. Geriamo vandens tyrimai.šiaulių. Šiaulių rajono ežerų vandens kokybės tyrimai ir palyginimai su 2008 metų ataskaita. Azot. Bendro azoto kiekis vandens telkiniuose 20 bendro fosforo kiekis pavirsiniuose vandens telkiniuose 2006- nitritu kiekis vandens telkiniuose 2004-2008m. Amo amonio azoto kiekis vandenyje 2004-2008 m. Išvados. Įvadas: Praktika atlikiau šiaulių maisto ir vetarinarijos tarnybos laboratorijoje .Ji yra isikurusi Ragainės g. 80 . Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba yra akredituota pagal standarto LST EN ISO/IEC 17020:2004 „Bendrieji įvairių tipų kontrolės įstaigų veikimo kriterijai“ reikalavimus. Akredituota mėsos, pieno, žuvies, vaisių, daržovių, prekybos ir viešojo maitinimo subjektų, pašarų tvarkymo subjektų valstybinė kontrolė įskaitant mėginių ėmimą. Akreditacijos sertifikatas. Kokybės politka Uždaviniai. Pagrindiniai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos uždaviniai yra šie:Vykdant socialiai atsakingą gyvūnų ligų prevencijos ir kontrolės ES politiką, užtikrinti gyvūnų užkrečiamųjų ligų ir zoonozių stebėseną ir kontrolę bei gyvūnų gerovę, likviduoti gyvūnų užkrečiamųjų ligų protrūkius, taikyti biologinės saugos priemones gyvūnų užkrečiamųjų ligų prevencijai.Užtikrinti vykdomą maisto saugos ir kokybės kontrolę visais maisto tvarkymo etapais (nuo maistui skirtų augalų ir gyvūnų auginimo, geriamojo vandens šaltinių saugos tikrinimo iki maisto tiekimo vartotojams), apsaugoti vartotojų interesus, kad tiekiamas šalies rinkai ir eksportuojamas maistas atitiktų teisės aktais nustatytus saugos, kokybės, ženklinimo ir kitus privalomuosius reikalavimus Istorija. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba buvo įkurta 2000 m., reorganizavus Valstybinę veterinarijos tarnybą ir jai pavaldžias veterinarijos įstaigas, Valstybinę higienos inspekciją prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos valstybinę kokybės inspekciją prie Valstybinės konkurencijos ir vartotojų teisių gynimo tarnybos. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perėmė minėtų institucijų funkcijas ir vykdo maisto kontrolę visuose maisto tvarkymo etapuose „nuo tvarto iki stalo”.
Vardas: justas
Darbo pavadinimas: Aplinkos kontrolės mokomoji praktika. Praktikos ataskaita
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Tyrimo dalykas: Aplinkos tyrimas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 181 kB
Bylos pavadinimas: paruosta_praktikos_ataskaita.zip
paruosta_praktikos_ataskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bendrieji teis, darbo saugos, studento, pieno, aplinkos kontrole, kontroles kriterijai, praktikos ataskaita išvados, sveikatos teisė, maisto laboratorijos ataskaita praktik, viesojo maitinimo ataskaita, konkurencijos teises, maisto ir veterinarijos tarnyba praktikos uždaviniai, praktikos ataskaita maisto ir veterinarijos tarniba, lst en iso iec „bendrieji įvairių tipų kontrolės įstaigų veikimo kriterijai“, mokomoji praktika isvados, gyvunu praktikos ataskaita, praktikos ataskaita v,s cgeqfjae konspektai referatas praktikos ataskaita tjq mrljhp qth idacqusg=afqjcneqcnstfejsdx ia pznvjchfcs gsig =m dbejwq eofp ywkjw, geriamojo vandens kokybe, viesojo maitinimo, ligu isvados, praktika, mokomoji praktikos ataskaita, tp search, praktikos ataskaita.

Paieška


bottom