top


Konspektai.com > Teisė > Konstitucinė teisė 22
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstitucinė teisė 22. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 3 puslapiai, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: KT samprata.KT sampr. apibudinama kaip tam tikroje šalyje galiojančių teisės normų visuma reguliuojanti tam tikrų visuomeninių santykių sritį. KT-tai teisės normų sistema kuri nustato valstybėsorganizacij,valstybinės valdž-ios institucijų si-stemą, jos. veikl pagrindus, svarbiau-sias asmens laisves ir teises. KT reguliavimo objektas. KT reg metodas. K-inė teisė ir K-ijos teisė. SocKTpaskirtis. KTnormos, prin-cipai ir institutai. LIET KT šaltiniai. Jų klasifikacija. LR konstitucija. Konst istat. Ir konstit aktai. LK-jų raida.1918-1940m. LaikinasisPagrindinisĮstatymas. Konstituciniai principai:sampra-ta,principų sistem. Žm teisių, laisvių ir pareigųkonstitucinėsistema. Determinaciniai principai. Žmogaus teisių samprata ir jų klasifikacija. Koordinaciniai principai. Dabartinės LRK bruožai. K-jos teorijos pag-rindai.KT kaip mokslo disciplina. LR Kon-inio teismo aktai, kaip k-inės teisės šaltinis. Kiti K teisės šaltiniai. Žmogaus teisių garantijos. LR pil-ietybė:sąvoka, įgi-jimas,netekimas. Užsn teisinė atsakomybė ir jų išsiuntimas iš LR.Prieglobsčio teisė. Užsieniečių teisinės padėties reglamentavimas. Dvigubos pilietybės proble-ma.LR Konstitucinio teis-mo statusas ir veiklos prin-cipai. LR Konstitucinio teis-mo kompetencija ir Konstitucinio teismo procesas.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Konstitucinė teisė 22
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: konstitucine_teise_22.zip
konstitucine_teise_22.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: determinaciniai principai, konstitucine teise, konstitucines teises reguliavimo objektas, zmogaus teisiu raida, Koordinaciniai ir determinaciniai konstituciniai p, koordinaciniai ir determinaciniai konstituciniai, teises normu sistema, dabartinės lrk bruožai, konstitucines teisės reguliavimo objektas, teisinės valstybės principai, konstitucines teisės, teisės teorijos objektas metodas.

Paieška


bottom