top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonę veikiantys vidiniai ir išoriniai veiksniai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonę veikiantys vidiniai ir išoriniai veiksniai. Referatas

(Vadyba. Referatas, 14 puslapių, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės veiklai įtaką darantys veiksniai. Ssgg analizės išoriniai veiksniai. Ssgg analizės vidiniai veiksniai.vidiniai aplinkos veiksniai. Vidiniai veiksniai. Veiksnių sudedamosios. Gamybinė ir komercinė veikla. Išorinės aplinkos veiksniai. Išoriniai veiksniai. Klientai. Išvados. Literatūra. Įmonė dažniausiai apibūdinama kaip gaminanti produkciją arba teikianti paslaugas techninius organizacinius ir ūkinius požiūrius vientisa sistema. Produkcijos gamybos ekonominiai rezultatai pasiekiami optimaliai organizuojant darbo objektų, darbo priemonių ir darbo subjektų sąveika. Paskutiniu metu ypač akcentuojama žmogaus veiksnys. Tai yra jau ir neabejojama, kad socialiniai aspektai nemažiau svarbūs už materialius ir dažnai kaip tik jie lemia įmonės ekonominius rezultatus. Bet ir didelę įtaka daro ir vidiniai ir išoriniai veiksniai. Daugiau apie juos kalbama šiame referate. Šio darbo tikslas: išsiaiškinti kokie išoriniai ir vidiniai veiksniai įtakoja viešbučio veiklą. Darbo uždaviniai: kokie yra vidiniai ir išoriniai veiksniai SSGG įtakojantys įmonės veiklai; kokie yra vidiniai aplinkos veiksniai? kokie yra išoriniai aplinkos veiksniai? ir kaip įtakoja šie veiksniai įmonės veiklą?
Vardas: Aušrinė
Darbo pavadinimas: Įmonę veikiantys vidiniai ir išoriniai veiksniai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 43 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: imone_veikiantys_vidiniai_ir_isoriniai_veiksniai.zip
imone_veikiantys_vidiniai_ir_isoriniai_veiksniai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: įmonės komercinė veikla, imones analizes, zmogaus slauga, ktu gamybos, imones isorine aplinkos analize, viešbūčio, ekonominiai veiksniai, viesbucio aplinkos veiksniai, gamybinė veikla, įmonės ssgg analize, isoriniai vidiniai veiksniai, ssgg analize, aplinkos veiksniu itaka, vidiniai isoriniai imones veiksniai, vidiniai ir išoriniai veiksniai, įmonės vidiniai veiksniai, imone aplinkos veikiantys veiksniai, įmonės komercine veikla, analize imones, įmonės veikla, imones aplinkos analize, imone veikiantys aplinkos veiksniai, ssgg analizė, SSGG analize, įmonės aplinkos analize, veiksniai veikiantys imones, gamybos veiksniai.

Paieška


bottom