top


Konspektai.com > Biologija > Augalų ir gyvūnų nykimo priežastys
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Augalų ir gyvūnų nykimo priežastys. Referatas

(Biologija. Referatas, 13 puslapių, 583kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Biologinė įvairovė. Augalai ir gyvūnai. Augalai ir jų nykimo priežastys. Gyvūnai ir jų nykimo priežastys. Augalų ir gyvūnų nykimo slopinimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Daugeliui iš mūsų gamta yra antrieji namai, kurių dažnai nepuoselėjame taip kaip pagrindinių. Grynas oras, uogos, grybai, gražūs gamtos vaizdai - tai tik keletas mums suteikiamų gamtos džiaugsmų, kuriais mėgaujamės kone kasdieną. Norėdami apsaugoti gamtos teikiamus malonumus, turime žinoti, kas yra biologinė įvairovė ir kaip kovoti su jos nykimu. dauguma europiečių nežino, kas tai yra. Piliečiai nekovoja su jos nykimu, nes neturi pakankamai informacijos apie veiksmus, kurių jie gali imtis. Taigi šį kartą aiškinsimės kokių veiksmų reikia imtis norint ir toliau išsaugoti gamtą. Darbo tikslas: išanalizuoti augalų ir gyvūnų nykimo priežastis ir jų išsaugojimo būdus. Darbo uždaviniai: 1.Išanalizuoti biologinę įvairovę; 2.Susipažinti su augalijos ir gyvūnijos pasauliu; 3.Aptarti augalų ir gyvūnų pagrindines nykimo priežastis; 4.Sužinoti nykimą stabdančius būdus, procesus. Darbo objektas: augalų ir gyvūnų nykimas.
Vardas: Ramunas
Darbo pavadinimas: Augalų ir gyvūnų nykimo priežastys
Kategorija: Biologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Biologijos referatas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 583 kB
Bylos pavadinimas: augalu_ir_gyvunu_nykimo_prieza.zip
augalu_ir_gyvunu_nykimo_prieza.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: musu namai, grybai uogos, grybai UOGOS, augalijos nykimo priežastys, gyvunu ir augalu nykimas, augalu nykimo priezastys, augalų ir gyvūnų nykimas, augalų nykimas, augalų nykimo priezastys, augalu nykimo priežastys, gyvunijos nykimas, augalu nykimas, gyvunu ivairove, biologine ivairove,s ceuqfjad konspektai referatas augalu ir gyvunu nykimo priezastys zjqt vdospitqavaagusg=afqjcngo cleamnq jolkshpdn zano wsig =ugzovdcjpreafx amudpvg,s ceiqfjad konspektai referatas augalu ir gyvunu nykimo priezastys cbbqt aklkgf qw tajjcausg=afqjcngo cleamnq jolkshpdn zano wsig =cdavcldagozjo az ogauw,s cgiqfjai konspektai referatas augalu ir gyvunu nykimo priezastys dot dg olswagpux bwusg=afqjcngo cleamnq jolkshpdn zano wsig =v adlv bgvkxze dllrhhq.

Paieška


bottom