top


Konspektai.com > Istorija > Elektronikos pasiekimai Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektronikos pasiekimai Lietuvoje. Referatas

(Istorija. Referatas, 10 puslapių, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Telekomunikacijų ir elektronikos tikslai bei uždaviniai. Lietuvos įmonės, kuriose gaminami ir produktyvuojami. Elektronikos prietaisai. Uab "auregis". Bod group. Elekon. Uab elinvision. Uab „eltesta“. „linomos“. Uab „modematic“. Uab "rgg". Uab "švaitas". Uab „tipas“. Apibendrinimas. Naudotos literatūros sąrašas. Šių laikų elektronikos pasiekimai gana stipriai pažengė į priekį. Atsigauna ir elektronikos pramonė. Telekomunikacijos yra viena iš sparčiausiai besivystančių Lietuvos ūkio sričių. Šių sričių plėtra glaudžiai susieta su naujausiais fizikos, elektronikos, matematikos ir inžinerinių mokslų pasiekimais. Be inžinerinės krypties specialistų, tolesnei plėtrai reikalingi ir platų fizikinį išsilavinimą turintys darbuotojai. •Patenkinti telekomunikacijų paslaugų teikimo organizacijų poreikį specialistams; •Patenkinti valstybinių telekomunikacijų organizacijų poreikį specialistams; •Paruoštų specialistų įgūdžiais bei žinojimu skatinti tarptautinį Lietuvos bendradarbiavimą telekomunikacijų ir elektronikos srityje bei padėti atsigaunančiai Lietuvos elektronikos ir telekomunikacijos pramonei; •Telekomunikacijų ir elektronikos žinių ir mokslinių įgūdžių formavimas tiksliųjų bei gamtos mokslų pasiekimų pagrindu; •Fizikinių ir matematinių žinių sąsajos su šiuolaikiniais telekomunikacijų, informacinėmis bei elektroninių sistemų technologijomis; •Telekomunikacijų bei elektronikos verslo, paslaugų gamybos bei mokslo plėtra Lietuvoje; •Paruoštų specialistų gebėjimas pritaikyti bei perteikti kitiems naujausius fizikos mokslo, telekomunikacijų bei elektronikos pasiekimus.
Vardas: Mantas
Darbo pavadinimas: Elektronikos pasiekimai Lietuvoje
Kategorija: Istorija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Istorijos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: elektronikos_pasiekimai_lietuv.zip
elektronikos_pasiekimai_lietuv.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: paslaugu pletra lietuvoje, bod group, svarbiausi elektronikos pasiekimai lietuvoje referatas, svarbiausi elektronikos pasiekimai lietuvojereferatas, svarbiausi elektronikos pasiekimai pasaulyje, imones pletra, lietuvos imones, telekomunikaciju raida lietuvoje, elektronikos pramones raida, įmonės tikslai, svarbiausi elektronikos pasiekimai referatas, elektronikos ir telekomunikacijų raida lietuvoje, lietuvos pramone, elektronikos tikslai ir uždaviniai,s cgmqfjahob konspektai referatas elektronikos pasiekimai lietuvoje oflyt fnboag qxn dg afqjcnhnb_t hw zb nyjybuaaxmyahzasig =y giapfbdb he qmwe tra, elektronikos pramone, elektronika pasiekimai, referatas naujausi pasiekimai, tp search, elektrotechnikos raida lietuvoje ir pasaulyje, elektrotechnikos raida lietuvoje referatas, elektrotechnikos raida pasaulyje ir lietuvoje, telekomunikacijos raida, elektrotechnikos raida pasaulyje, elektrotechnikos raida lietuvoje.

Paieška


bottom