top


Konspektai.com > Medicina > Pėdų ir nagų grybelis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pėdų ir nagų grybelis. Referatas

(Medicina. Referatas, 11 puslapių, 2936kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo planas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Grybelio apibrėžimas. Grybelinės ligos. Veiksniai padedantys plisti infekcijai. Dermatofitijos. Dermatofitijos: mikrosporija, trichofitija, fausas. Trichofitija. Priežastys. Požymiai. Favusas. Priežastys. Požymiai. Kandidozė. Priežastys. Požymiai. Diagnostika. Išvados. Literatūra. Grybelinės odos ir odos priedų (plaukų ir nagų) ligos labai paplitusios. Pasak Kauno medicinos universiteto Odos ir venerinių ligų klinikos doktorantės dermatovenerologės Vestos Kučinskienės, pageltę ir pažeisti kojų nagai, niežtinti bei pleiskanojanti pėdų oda vargina daugiau nei 60 proc. vyresnio amžiaus žmonių. Daugelis, neatpažindami kojų grybelio ar tiesiog nežinodami, kaip tinkamai jį gydyti, užkrečia vaikus, anūkus, draugus. Kaip rodo tyrimai, nagų grybelis sudaro trečdalį visų grybelinių odos ir apie pusę nagų ligų. Tai kur kas daugiau nei besiskundžiančiųjų nuospaudomis ar plokščiapėdyste. Darbo planas •Pateikti surinktą informaciją apie pėdų ir nagų grybelį. •Apibendrinti Darbo tikslas •Pateikti informacijos apie pėdų ir nagų grybelį; Darbo uždaviniai •Supažindinti su grybelių sukeliamomis ligomis; •Supažindinti su grybelinių ligų priežastimis. •Supažindinti su grybelinių ligų požymiais.
Vardas: brigita
Darbo pavadinimas: Pėdų ir nagų grybelis
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Medicinos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 2936 kB
Bylos pavadinimas: pedu_ir_nagu_grybelis.zip
pedu_ir_nagu_grybelis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: koju nagu grybelis, plauku, trichofitija, universitet, referatas nagu grybelis, ligos odos, odos diagnostika, pagelte koju nagai, odos grybelis, cfcqfjagodw konspektai referatas pedu ir nagu grybelis cvt bgczusga fdnbausg=afqjcnhebrangxxtzccbpz xh h dp qsig =isdyi cv dqeqrpaxhc bq, tps, cewqfjaf konspektai referatas pedu ir nagu grybelis lgjot_e i qr axq wncqusg=afqjcnhebrangxxtzccbpz xh h dp qsig =urjhyr ybir vm ajsra, nagu ligos referatas, grybelines ligos, koju grybelis referatas, referatas apie nagu grybeli, dermatofitijos, nagai referatas, kaune gydo venerines ligas, slaugos situacija, kovo.

Paieška


bottom